Adecco Personel Alımları İş İlanları

Adecco personel alımı gerçekleştiriyor. Adecco bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere yaklaşık 150 adet iş pozisyonu ile Türkiyede personel alımı yapıyor. Sizde Adecco ailesine başvuruda bulunmak için, haberimizde verdiğimiz ilan bilgilerini inceleyerek daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adecco Personel Alımları İş İlanları

Adecco Personel Alımları İş İlanları

Ülkemizde faaliyet gösteren hizmet şirketlerinden biri olan Adecco aynı zamanda yaptığı personel alımları ile istihdama da büyük katkı sağlamaktadır. Ülkemizde en büyük şirketler arasında yer alan Adecco Personel Alımları İş İlanları ile başvuracak olan adaylara duyurulmaktadır. Hem Türkiye’de hem de dünya genelinde faaliyet gösteren firmanın 75 ülkede 30 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Şu anda 150 adet açık pozisyonu olan bu dünya devi bu yıl sonuna kadar çok sayıda alım yapmayı planlamaktadır.

2015 yılı sonuna kadar devam edecek olan Adecco Personel Alımları İş İlanları ile siz de bu köklü şirkette iş sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz. Ciddi sayıda personel alımı yapacak olan firmanın iş ilanlarında belli şartlar bulunmaktadır. Türkiye’de İzmir, Ankara, Bursa, İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere daha birçok ilde alım yapacak olan şirket sürekli büyüyen ve gelişen bir kuruluş olduğu için daha fazla kişiye ihtiyaç duyuyor. Siz de bu fırsatı değerlendirerek siz de iş sahibi olabilirsiniz. Firmanın açık olan pozisyonlarından bir kaçını sizler için listeledik. Siz de bu yıl iş başvurusu yapmadan önce bu ilanları değerlendirebilirsiniz. Şu anda açık olan pozisyonlar şu şekildedir;

- Yazılım Uzmanı,

- Bakım Teknisyeni,

- Tahsilat Yetkilisi,

- Danışma Görevlisi,

- Asistan,

- Ürün Temsilcisi,

- Kaba İşler Şefi

- Üretim Operatörü

2015 yılında açık olan Adecco Personel Alımları İş İlanları pozisyonları bu şekildedir. Siz de bu pozisyonlar arasından şartlarını taşıdığınız ilan varsa başvuru yapabilirsiniz. Bu ilanların yanı sıra daha açık olan 140 pozisyon bulunmaktadır. Onlara da firmanın resmi internet sitesinden ve diğer kariyer sitelerinden ulaşabilirsiniz. İş fırsatlarından anında haberdar olmak için siz de bizi takipte kalın.

Adecco Persoel Alımı İş İlanlarına Başvuruda bulunmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

//www.kariyer.net/adecco-is-ilanlari-c2348-p14805/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE