Adalet Bakanlığı CTE İnfaz ve Koruma Memuru Alımı Mülakat Sonuçları İçin Son Gelişmeler!

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne toplamda 7 Bin 467 memur alımı yapılacak. İKM, teknisyen, büro memuru, destek personeli, aşçı ve kaloriferci kadrolarındaki memur alımı mülakat sonuçları için son gelişmeler neler? Mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Adalet Bakanlığı CTE İnfaz ve Koruma Memuru Alımı Mülakat Sonuçları İçin Son Gelişmeler!

Adalet Bakanlığına bağlı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatlarındaki birimlerde ceza evlerinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak!

CTE, İKM, destek personeli, şoför, kaloriferci, sağlık memuru kadrolarlarında toplamda 7 Bin 467 personel alımı için adaylar mülakat sınavına alındılar. Yapılan mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden adaylar için son gelişmeleri aktarıyoruz. 

Adalet Bakanlığı Adalet komisyonları tarafından yapılan sözlü sınavlar 10 Eylül tarihinde başladı. Buna göre adayların en az 70 puan almaları ile mülakat sınavından başarılı olmuş sayılacaklar. CTE (Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü) 7 Bin 467 personel alımı için yapılacak olan mülakat sınavı değerlendirme komisyonları tarafından kazanan adaylar liste halinde adaylara duyurulacak. Asıl olarak kazanan adaylar için daha sonra belge teslim etmeleri istenilecek. Yedek adaylar için ise asıl listeden başvuru yapmayan adayalar için çağırılarak evrak teslimi yapmaları istenilebilir. Bunun için adayların başvuru yaptıkları adalet komisyonları resmi internet sitelerini takip etmeleri ve  hak kaybı yaşamamaları için resmi açıklamalarda istenilen belgeleri zamanında teslim etmeleri gerekmektedir. İşin olsa okuyucularına sonuçlar açıklanır açıklanmaz bilgilendireceğiz. Anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz. 

İşin olsa mobil uygulaması için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 08:12

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet kaya
Mehmet kaya - 1 yıl Önce

Sonuclar aciklaninca bildirin yozgat adliyesi