Acıbadem Tecrübesiz Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Acıbadem Hastanelerine çok sayıda lise mezunu personel alımı yapılacak. Sağlık, temizlik, finans, hekim ve bir çok branşta personel alımları başvuru şartları haberimizde..

Acıbadem Tecrübesiz Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Acıbadem hastanelerine çok sayıda personel alımı yapılacak. Bilindiği gibi Acıbadem Sağlık Grubu 1991 yılından beridir toplam 21 hastane ile 16 tıp merkezi olmak üzere dev bir sağlık grubu haline gelerek bir çok sağlık merkezinde sağlık hizmeti veriyor. Buna göre Türkiye genelinde bulunan merkezlerde bir çok branşta personel ihtiyacı bulunuyor. Personel açığını gidermek için gerek sağlık hizmetleri, temizlik hizmetleri ve diğer branşlarda alımlar yapılacak.

ACIBADEM PERSONEL ALIMLARI;

Acıbadem hastanelerinde görev yapmak üzere çok sayıda lise mezunu tecrübesiz alımlar bulunuyor. Bu alımlardan yeni yayımlanan ilana göre Ankara ilinde görev almak üzer 1 kişilik eğitim hemşiresi alımı yapılacak. Tercihen iki yıl hastanelerde eğitim hemşiresi olarak ya da farklı bir hastane deneyimi olması istenilmektedir. 4 Mayıs tarihinde yayımlanan eğitim hemşiresi alımları 2 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

İstanbul'un bir çok semtinde bulunan hastanelerde Bakırköy, Ataşehir, Altunizade ve Avrupa-Asya yakasında bulunan kuruluşlarda görev yapmak üzere hemşireler alınacak. Diğer alım yapılan pozisyonlar ise şöyle; Biyokimya uzmanı, ebe, kat ve temizlik görevlisi, hasta bakıcı, financial Planning, yönetici adayı, iş yeri hekimi, ameliyathane hemşiresi, yoğun bakım sorumlusu, üst düzey yönetici asistanı, eczacı, iş güvenlik uzmanı, ambulans hekimi, mütercim, labaruatar teknisyeni, sistem destek uzmanı, garson, yiyecek hizmetleri supervizörü, çamaşırhane personeli, diş hekimi ve bir çok pozisyonlarda alımlar devam ediyor.

SOSYAL İMKANLAR!

Çalışan personellere bir çok sosyal imkanlarda bulunuyor. Yeni göreve başlayacak olan personellere yemek ve servis imkanı, özel sağlık sigortası ile lojmanlarından yararlanma imkanları bulunacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular kariyer ilan sitesi üzerinden alınacak. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki bağlantıyı tarayıcıdan açarak, başvuru adımlarını tamamlaması gerekiyor.

Başvuru için: https://goo.gl/tbXeUb

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 15:02

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE