Acıbadem Sağlık Kurumları Personel Alım İlanını Yayımladı

Acıbadem sağlık kurumları insan kaynakları tarafından yayımlanan ilanlara göre kurum bünyesinde onlarca farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecekleri yayımlandı.

Acıbadem Sağlık Kurumları Personel Alım İlanını Yayımladı

Yüzlerce iş istihtamı sağlayacak Acıbadem bünyesinde çalıştırmak üzere; Sağlık personeli, Ofis personeli, Bilişim personeli, Saha personeli alanlarında personel alımı gerçekleştirilecek. Bu pozisyonlarda çalışacak kişilerin en az ilkokul mezunu olması yeterlidir.

ACIBADEM SAĞLIK KURUMUN İŞ ALIMI YAPACAĞI ALANLAR

Acıbadem sağlık grubunun personel alımı yapacağı pozisyonlar iş ilanı metinde detaylıca şu şekilde; Masör, Tercüman, Labaratuvar Teknineri, Hemşire, Raporlama uzmanı, Bordro uzmanı, Güvenlik görevlisi, Hasta ilişkileri personeli, hasta hizmetleri personeli, Depo yetkilisi, Ameliyathane hemşiresi, Ambulans hekimi, Destek hemşiresi, santral yetkilisi, şöför ve asistan alımı yapılacak.

İLANLARDA BAŞVURU ŞARTI NELERDİR?

Adayların Acıbadem iş ilanlarına başvuru yapabilmeleri için firmanın belirttiğini nitelikleri taşımaları zorunludur. Buna göre, T.C Vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel sağlık sorunu olmaması, Alım yapılacak pozisyonun eğitim seviyesine uygun olması, Erkek adaylar için askerlik ilişkisi bulunmaması gibi nitelikler aranacaktır.

Acıbadem sağlık kurumlarına başvuru yapmak için Kariyer Siteleri üzerinden ilan detaylarını inceleyebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İşin Olsa ekibi olarak sizler için başvuru sayfasını aşağıda payşalıyoruz. İlgili bağlantıyı kopyalayarak tarayıcınıza yapıştırıp başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/acibadem-saglik-grubu-3713-28596

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE