A 101 Türkiye Geneli Personel Alımı Yapıyor! En Az İlköğretim Mezunu

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi Türkiye geneli kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor.

A 101 Türkiye Geneli Personel Alımı Yapıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Ülkemizin market sektörü için önemli yatırımları bulunan ve Türkiye geneli her bölgede mağazası bulunan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi yurt geneli yatırımlarına devam ettiği gibi yine müşteri memnuniyeti için personel alımları da gerçekleştirmektedir.

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi personel alımı ilanları resmi internet sitesinde yer almakta kariyer bölümü ya da interaktif iş ilanları siteleri üzerinden duyurulmaktadır. Kariyer bölümünden başvurulan pozisyonlara bakıldığında 10 farklı pozisyon için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki ilan bilgisi nedir, hangi pozisyonlara alım yapılacak.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi  Farklı Pozisyon: 10 Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi 10 farklı pozisyon için Türkiye geneli personel alımları gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak. Şoför Mağaza personeli Depo Elemanı Araç Bakım Personeli Satın Alma Personeli Muhasebe Mali İşler Personeli Finans Bilgi İşlem Genel Başvuru pozisyonları için en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacak.

BAŞVURULAR

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi personel alımı için pozisyonlar ve detaylar yukarıda belirtilmiştir. Başvuru yapacak olan adayların aşağıda yer almakta olan linki takip ederek müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/  
TÜM İŞ İLANLARINI BURADAN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE