A 101 Personel / İşçi Alım İlanları 2016

A 101 Market kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor. İşte yayımlanan işçi ve personel alım ilanları 2016

A 101 Personel / İşçi Alım İlanları 2016
A 101 Market, Türkiye'ni dört bir yanında bulunan mağazaları ile ciddi satışlar yapmakta ve bu satışların artması ile pek çok kiralık dükkanı da incelemektedir. Kiralık dükkanın uygun bulunması ile bögeye A 101'in yeni şubesi açılmakta ve buraya yeni personel alım ilanları yapılmaktadır. Eski mağazalar, yeni mağazalar, taşımacılık ve genel merkezler için A 101 market devamlı olarak personel / işçi alım ilanları yayımlamaktadır. İşte yeni alınacak olan personel ve işçi alım ilanları 2016

Nasıl Başvuru Yapılır?

A 101 Market pek çok kadro için resmi internet sitesi aracılığı ile personel alım ilanları yayımlamaktadır. Peki bu alımları adaylar nasıl başvuru yapabilir? Bilindiği gibi A 101 market interaktif iş ilanları sitesi aracılığı çalışmamakta ve resmi internet sitesinde bulunan formu doldurarak adayların iş başvurusu yapmasını istemektedir. Eğer sizlerde A 101 Market'in açmış olduğu kadrolara başvuru yapmak istiyorsanız resmi site üzerinden formu doğru ve eksiksiz olarak doldurarak A 101 Market'e başvuru yapabilirsiniz. 

Şoför
Mağaza personeli
Depo Elemanı
Araç Bakım Personeli
Satın Alma Personeli
Muhasebe
Mali İşler Personeli
Finans
Bilgi İşlem
Genel Başvuru

Yukarıda bulunan tüm kadrolar için A 101 market devamlı olarak personel alım ve işçi alım ilanları yayımlamaktadır. Sizde yukarıda ki kadro ilanları için A 101'ün resmi internet sitesi aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için aşağıda ki linki kullanınız.

//www.a101.com.tr/tr/Kariyer.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özler Akcakaya
Özler Akcakaya - 4 yıl Önce

Benim cok acil ise ihtiyacım var doguda eşimin görevi nedeniyle van baskale ilcesindeyim.