A 101 Personel Alımı Yapıyor! Müracaatlar Devam Ediyor

A 101 kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Başvurular devam ediyor müracaat etmek isteyen adaylar başvurularını yapabilir.

A 101 Personel Alımı Yapıyor! Müracaatlar Devam Ediyor
Perakende satış sektörünün lider markaları arasında yer almakta olan A101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi yeni mağazalar açmaya devam ettiği gibi ülkemize büyük yatırımlar yapmaya da devam ediyor. A101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi büyüme oranına göre bünyesinde istihdam etmekte olan personel sayısını artırmaktadır. Boş bulunan pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirmekte olan A101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi çok sayıda personel alımı yapmaya devam ediyor.

Alımlar hakkında interaktif iş ilanları sitelerinde açık pozisyonları yayımlamak yerine genel olarak resmi internet sitesinde bulunan form aracılığı ile başvuruları kabul etmekte olan A101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi uygun adaylara dönüş yapmaktadır. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılıyor?

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

A101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi resmi internet sitesinde bulunan iş başvuru formu ile müracaatları kabul etmeye devam ediyor. Peki A101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi hangi pozisyonlar için personel alım başvurularını kabul ediyor.

Şoför
Mağaza personeli
Depo Elemanı
Araç Bakım Personel
Satın Alma Personeli
Muhasebe
Mali İşler Personeli
Finans
Bilgi İşlem
Genel Başvuru

Yukarıda bulunmakta olan pozisyonlar için A101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi başvuru formlarını kabul etmektedir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

A101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi resmi internet sitesi aracılığı ile yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için müracaatları kabul ediyor. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir.

//www.a101.com.tr/tr/Kariyer.aspx

Bu siteye girerek gerekli bilgileri dolduran adaylar A 101 market personel müracaatlarına başvuru yapabilir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve
Merve - 4 yıl Önce

Ya Elazığdaki A101 lere de personel alınsa ya