A 101 Personel Alımı Yapıyor! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

Türkiye'nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren A 101 Mağazaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor.

A 101 Personel Alımı Yapıyor! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

Türkiye'nin dört bir yanın da bulunan A 101 Mağazaları açık pozisyonları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmeye devam etmektedir. Alım ilanlarını ve başurularını resmi internet sitesin de yer alan kariyer bölümü aracılığı ile kabul etmekte olan A 101 mağazaları yeni personel alımları yapıyor.

A 101 Mağazalarının resmi interrnet sitesine yer alan kariyer bölümü incelendiğinde halen başvuruların kabul edildiği görülmekte olup A 101 Mağazaları neredeyse her geçen gün farklı lokasyonlara yeni mağazalar açarak tüm Türkiye geneli yaygın bir mağaza zincirine sahip olmaya çalışmaktadır.

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

A 101 Mağazaları açık pozisyonları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılmaktadır. A 101 mağazalarının resmi internet sitesinde ki kariyer bölümüne bakıldığında; Şoför, Mağaza personeli, Depo Elemanı, Araç Bakım Personel, Satın Alma Personeli, Muhasebe, Mali İşler Personeli, Finans, Bilgi İşlem, Genel Başvuru pozisyonları için personel alımı yapıldığı görülmektedir.

BAŞVURULAR

A 101 mağazaları yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvurular nasıl yapılmaktadır. Buna göre adayların aşağıda ki linki takip ederek ilgili kadrolar için belirlenmiş olan formu doldurarak müracaatlarını internet üzerinden yapması gerekmektedir.

https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 23:17

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE