A 101 En Az İlköğretim Mezunu Personel Alıyor

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor.

A 101 En Az İlköğretim Mezunu Personel Alıyor
Ülkemizin her şehrinde mağazası bulunan ve büyüme oranını ciddi şekilde artırmakta olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor.

 Alım ilanlarını interaktif iş ilanları sitelerinden yayımlamak yerine resmi internet sitesi aracılığı ile duyurmakta olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi açık pozisyonlarına en az ilköğretim mezunu personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Form aracılığı ile başvuruları kabul etmekte olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi boş pozisyonlara uygun adayları yerleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Farklı Pozisyon Sayısı: 10

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILIYOR


A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi 10 farklı pozisyon için personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak.

Şoför
Mağaza personeli
Depo Elemanı
Araç Bakım Personel
Satın Alma Personeli
Muhasebe
Mali İşler Personeli
Finans
Bilgi İşlem
Genel Başvuru

Yukarıda belirtilmiş olan 10 farklı pozisyon için A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi personel alımı yapıyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketinin form aracılığı ile kabul ettiği personel alım ilanına adaylar nasıl müracaat edebilir. Yazının sonunda belirtilmiş olan linki takip ederek adayların başvurularını form aracılığı ile internet ortamından yapabilir.

https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ben  kerim  gülmez
Ben kerim gülmez - 3 yıl Önce

Üç aydır işsizim iş istiyorum depoda temizlik ortacı reyon elemanı olarak çalışmak istiyorum saygılar sunuyorum 05364847146