A 101 En Az İlköğretim Mezunu Personel Alıyor!

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi açık pozisyonları için en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor. Hangi pozisyonlara alım yapılıyor.

A 101 En Az İlköğretim Mezunu Personel Alıyor!

Türkiye'nin her şehrinde mağazası bulunan ve mağaza sayısını giderek artırmakta olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi açık pozisyonlarına çok sayıda en az ilköğretim mezunu personel alımı gerçekleştirmeye devam etmektedir.

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi personel alımlarını resmi internet sitesinde yer almakta olan kariyer bölümü aracılığı ile duyurmaktadır. Şu anda aktif olarak A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi açık pozisyonları için il il müracaatları kabul etmektedir. Peki detaylar nedir, hangi pozisyonlar için personel alımı yapılıyor.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi

Alınacak Farklı Pozisyon: 10

En Az Mezuniyet: İlköğretim

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi tarafından yayımlanan 10 farklı pozisyon için çok sayı da en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılmaktadır.

Şoför
Mağaza personeli
Depo Elemanı
Araç Bakım Personel
Satın Alma Personeli
Muhasebe
Mali İşler Personeli
Finans
Bilgi İşlem
Genel Başvuru

Yukarıda belirtilen pozisyonlar için personel alımı yapılmaktadır.

BAŞVURULAR

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi yukarıda ki pozisyonlara personel alımı yapıyor. Peki başvurular nasıl yapılmaktadır. Aşağıda ki linki takip edecek olan adaylar müracaatlarını aynı kanal üzerinden gerekli formu kendi bilgilerine özgü olarak doldurarak gerçekleştirebilmektedir.

https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/
TÜM İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE