8 Farklı Üniversite Bünyesine Yeni Personeller Arıyor

Birbirinden farklı üniversiteler kendi bünyelerine personel alımı yapılacağını açıkladı. 8 Üniversite toplamda 708 kamu personeli alımı yapılacağı belirtilirken detayları sizler için araştırarak haberimize sunduk.

8 Farklı Üniversite Bünyesine Yeni Personeller Arıyor

Kendi bünyelerine personel alımı yapan 8 farklı üniversite yapmış oldukları açıklama ile eğitim ve öğretim yılı başlamasıyla birlikte yapılacak olan alımlar için farklı pozisyonlara personel alımı yapılacağını açıklayan üniversiteler tam zamanlı ve kadrolu bir şekilde çalışabilecek personellerin alınacağı açıklandı. 

BAŞVURU YAPILACAK ÜNİVERSİTELER ve KONTENJANLAR

8 farklı üniversitede yapılacak olan alımların yapılacağı üniversiteler şu şekildedir; " Gazi Üniversitesi (162), Hacattepe Üniversitesi (116), Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (42), Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (83), Karadeniz Teknik Üniversitesi (14), Dicle Üniversitesi (50), Yozgat Bozok Üniversitesi (93), Fırat Üniversitesi (148) olmak üzere toplamda 8 farklı üniversite için 708 personel alımının yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI

Her üniversite için belirlenen başvuru şartlrı farklı olsada yayımlanan Genel Şartlar doğrultusunda şu şekilde açıklanmıştır; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, istenilen eğitim seviyelerinden mezun olabilmek, güvenlik soruştuması kapsamında olumlu sonuç almak, adli sicil belgesinin temiz olması" adaylardan istenilen şartlardanır. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE