6900 Personel Alınıyor! Okuryazar Olmak Şartıyla Çok Sayıda Kadro

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 6900 kişilik personel alımında okuryazar olmak şartıyla çok sayıda kadro için personel alımları yapılacaktır. Yayımlanan ilanlara başvuru şartları ve diğer detaylara İŞKUR alımı haberimizden erişebilirsiniz...

6900 Personel Alınıyor! Okuryazar Olmak Şartıyla Çok Sayıda Kadro

İŞKUR üzerinde çok sayıda kamu ve özel sektör kuruluşuna yönelik ilanlar yayımlanıyor. Bu ilanlarda tüm eğitim düzeyleri üzerinden alımlar gerçekleştirilerek istihdam hedeflerinin yakalanması amaçlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da yapılan açıklamalarda Aralık ayı için istihdamın hızlandırılması yönünde talimat verildiği aktarılmıştı. Bu bağlamda İŞKUR' un da faaliyetleri hız kazandı ve istihdam hedeflerinin yakalanması için çalışmalar süratle yapılmaya devam ediliyor. Hem özel sektöre hem de kamuya veya bağlı kuruluşlarına nitelikli personel ihtiyacını karşılayabilmek için personel alım ilanları yayımlanıyor. Yayımlanan ilanlar arasında çok sayıda kadroya yönelik alımlar yapılıyor ancak bu haberimizde 6900 kişilik okuryazar olmak şartının arandığı kadrolara göz atacağız. Tüm İŞKUR aracılığıyla yayımlanmış bu ilanların detaylarına aşağıda yer alacak bağlantı aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yalnızca bazı ilan kadrolarına ve başvuru şartlarına değineceğiz.

HANGİ KADROLARA ALIMLAR YAPILMAKTADIR?

İŞKUR üzerinde yayımlanan 6900 kişilik bu alım ilanında Mekanik(Fiziksel) Cevher Zenginleştirme Operatörü, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Meslek Elemanı, Bulaşıkçı (Stevard), Aşçı, Makineci (Dikiş), Garson, Temizlik Personeli, Beden İşçisi, Makine Operatörü, Şoför (Yolcu Taşıma), Şoför (Yük Taşıma) Memur, Büro Memuru, Ambar Memuru, Ütücü, Aşçı Yardımcısı, Ayakçı (Tekstil), Büro İşçisi, Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama Elemanı, Marangoz, Proses İşçisi gibi kadrolar ve çok daha fazlasına yönelik alımlar yayımlanmış durumdadır. Tüm kadrolara ulaşmak ve başvuru detaylarını görüntülemek için aşağıda yer alacak bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. İlanlara başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olup, adayların başvurularda hak kaybı yaşamaması adına İŞKUR iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvurularını yapmaları faydasına olacaktır.

İlanlara ulaşmak için tıklayınız.

YORUM EKLE