61 Kamu Kurumu, Kamu İşçi Personel Alımı Yapacak! İşte Son Başvuru Tarihleri

Türkiye İş Kurumu üzerinden 61 kamu kurumuna kurum dışı kamu işçisi personel alımı yapılacak. Detayları İşin olsa okuyucularına son başvuru tarihlerini aktarmak istiyoruz. Hangi kurumlar personel alımı yapacak ve başvuru şartları neler? SOn başvuru tarihi ne zaman bitecek

61 Kamu Kurumu, Kamu İşçi Personel Alımı Yapacak! İşte Son Başvuru Tarihleri

Türkiye iş Kurumu üzerinden kamu işçisi personel alımı yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı  ve İŞKUR Türkiye genelinde, özel firmalara ve kamu kurumlarına personel istihdamları yaparak milli istihdama önemli katılar sağlayamaya devam ediyor. 81 il ve 900 ilçede görev almak isteyen tecrübesiz, Kpss olmadan eğitim düzeyinde en az okur yazar seviyesinde bulunan adaylar içinde başvuru imkanı bulunuyor. Peki hangi kurumlara alımlar yapılacak ve başvuru şartları neler?

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların başvururu yapabilmeleri için T.C. vatandaşı olmaları, 18 yaşını tamamlamış ve 19 yaşından gün almış olmaları, eğitim seviyesinde, okur yazar, lise, önlisans yada lisans mezunu olmaları ve başvuru özel şartlarında belirtilen eğitim şartlarını taşımaları, mesleğin gerektiği tecrübe şartların sahip, istenilen sertifalara sahip, diğer özel şartlara uygun adaylar başvuru yapabilecek. Buna göre hangi kurumlarda alımlar yapılacak. Adayların başvuru yapabileceği 61 kurum bulunuyor.

ilan detaylarına İŞKUR kurum dışı kamu işçisi ilanları üzerinden erişebilrisiniz. Gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamamız ve sosyal medya hesaplarımız;

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 08:22

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE