421 Engelli Personel Alımı Yapılıyor! Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Türkiye geneli özel sektör firmaları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 421 engelli personel alıyor. Hangi pozisyonlara alım yapılacak.

421 Engelli Personel Alımı Yapılıyor! Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak
Türkiye geneli faaliyetlerini sürdürmekte olan özel sektör firmaları açık pozisyonları için çok sayıda personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Şirketler çalıştırdıkları personel sayısının bir bölümü kadar engelli personel çalıştırmak zorunda olduğu için engelli personel alım ilanları yayımlamaktadır.

İnteraktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlanan Türkiye geneli engelli personel alımı ilanlarına bakıldığında toplam 421 kişilik personel alımı gerçekleştirildiği görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Kuruluşlar: Özel Sektör
Alınacak Personel Sayısı: 421

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK


Faaliyetlerini sürdüren firmalar 421 engelli personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak. Yayımlanmış olan ilanlara göre;
Çağrı Merkezi Vatandaş Temsilcisi
Takım Üyes
Engelli Çalışan
Genel Başvuru
Grafik Tasarım Uzmanı 
Müşteri İlişkileri Elemanı
Kahve Servis Elemanı
İnsan Kaynakları Elemanı
Kalite Uzmanı
Temizlik Görevlisi
Muhasebe Elemanı 

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta çok sayıda farklı pozisyon için özel sektör firmaları engelli personel alımı yapıyor. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki linki takip ederek istediği pozisyon için aranan şartları öğrenmesi ve müracaatlarını yine aynı kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/6wIarj
TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Raşit Deniz
Raşit Deniz - 3 yıl Önce

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEZUNUYUM MUHASEBE FİNANSMAN ALANI OKUDUM YAŞIM 26 ZİHİNSEL ENGELLİYİM %50 BABAM BİZDEN AYRI 7 YILDIR EVİMİZ KİRA ANNEMİZ YANINDAYIM 4 KARDEŞİK ANNEMDE KARDEŞLERİMDE GİDECEKLER DURUMUM ÇOK ZAYIF ACİL İŞ LAZIM