41 Bin 551 Personel ve İşçi Alınıyor! 2019 İlanları Yayımlandı

2019 yılı itibariyle İŞKUR üzerinden istihdam edilecek kişilere yönelik toplamda 41 bin 551 kişilik personel ve işçi alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanların detayları haberimizde...

41 Bin 551 Personel ve İşçi Alınıyor! 2019 İlanları Yayımlandı

2018 yılı itibariyle 1 milyonun üzerinde istihdam rakamına ulaşan ve hem özel sektör hem de kamuya yönelik işçi ve personel alım ilanlarını yayımlayan İŞKUR, resmi web adresi üzerinde 2019 yılı ilanlarını da yayımladı. Yayımladığı ilanlarda toplamda 41 bin 551 kişilik personel ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Bu personel ve işçi alımları için 2019 ilanları kapsamında hem kamuya hem de özel sektöre yönelik çok sayıda kadroya alımlar sağlanıyor. 2019 yılı işçi ve personel alımı üzerinden hangi pozisyonlara alımın yapıldığına kurumun resmi web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

41 bin 551 kişilik ilan yayımlandı

İŞKUR üzerinde garson, teknisyen, memur, kayıt memuru, mühendis, tesisatçı, kaynakçı, avukat, muhasebeci, bilgisayar bakım ve servis onarım elemanı, işçi, şoför, ambulans şoförü, tekniker, mimar, yazılımcı, tasarımcı, sistem yöneticisi, karşılama görevlisi gibi daha sayısız pozisyona yönelik alımlar yapılmaktadır. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu personel alımı ilanlarına başvuru yapmak için adayların İŞKUR üye profillerinin bulunması ve bilgilerinin eksiksiz olması gerekmektedir. Türkiye geneli hem özel sektör hem de kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik olarak yapılan bu alımlar için adayların başvurularını İŞKUR üzerinden belirtilen tarihler arasında yapmaları gerekmektedir. Tüm ilanlara başvuru şartları, ilan detayları, eğitim şartları ve diğer nitelikler gibi konularda detaylı bilgiye; ilan bağlantısı üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Bu şart ve koşulları görebilmek için İŞKUR üyelikleriyle giriş yapılması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 21:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ergün yilmaz
Ergün yilmaz - 2 yıl Önce

Lise mezunuyum 01.04.1972 dg. (c) sınıfı ehliyetim var.(src4) ve (src2) belgemvar.ms dos,windows,word,excel operator belgesi.su tesisatinda deneyimli.Isinde disiblinli,vardiye calismasinda ve is arkadaslariyla uyumlu çalışan biriyim.

Serdar acar
Serdar acar @Ergün yilmaz - 2 yıl Önce

Haha bize ne ya

Süheyla
Süheyla - 2 yıl Önce

İş arıyorum acil ihtiyacım var

Emrah
Emrah @Süheyla - 2 yıl Önce

Bende acil iş arıyorum süheyla

Mustafa
Mustafa @Süheyla - 2 yıl Önce

Bende is ariyorum

Talip
Talip - 2 yıl Önce

Mrb tesisat kalorifer
Hizmetleri işleri yapıyorum iş arıyorum lütfen yardımcı olun saygilar

Mahmut Meto
Mahmut Meto - 2 yıl Önce

iş arıyorum askerlik bitmiştir lise mezunuyum.

Bu sayfa hava cıva. Bişi çıkmaz burdan.
Bu sayfa hava cıva. Bişi çıkmaz burdan. @Mahmut Meto - 2 yıl Önce

Boş. Gerekli değildir