3 Kamu Kurumu İlköğretim Mezunu 11 Personel Alacak

3 Kamu kurumu İŞKUR üzerinden personel alımı yapacağını belirtti.Başvuru koşulları ve kadro ile ilgili tüm detaylar haberimzidedir.Bizleri takip etmeye devam ediniz.

3 Kamu Kurumu İlköğretim Mezunu 11 Personel Alacak

Eylül ayının son haftasında İŞKUR üzerinden yeni ilanlar da yayınlanmakta olup bu ilanların birçoğu kamu kurum ve kurumlarının personel alımlarına yöneliktir. Özellikle 2019’un da sonuna yaklaşırken kamu kurum ve kuruluşlarına yapılacak olan personel alımları da devam etmektedir. En az ilköğretim mezunu kamu personeli alımı yapacak olan 3 kamu kurumu, kadrolar ve ilanlara ilişkin detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Kadrolar ve Başvuru Şartları

Toplamda 11 kamu personeli alımı yapacak olan kurumlar Yamaçlı Belediyesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü İdari Bölüm ve Van Öğretmen Evi Müdürlüğü şeklidendir. Bu noktada Yamaçlı Belediyesi 2 otobüs kaptanı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü İdari Bölüm 8 temizlik görevlisi, Öğretmen Evi Müdürlüğü ise 1 bulaşıkçı alımı yapılacaktır.

İlgili kadrolara başvuru şartları Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, güvenlik ve arşiv soruşturması temiz çıkmak ve erkekler için askerlik ile ilgisi bulunmamak. Bunların yanı sıra adaylardan istenen en az öğrenim seviyesinde mezun olmak, ilana göre ilgili belge ya da sertifikaya sahip olmak, istenilen yaş aralığında olmak, ilana göre adaylardan istenilen deneyim süresine sahip olmak ve ilanın yayınlandığı ilde ikamet ediyor olma şartları aranabilmektedir.

Başvuru Şekli

İlgili kadrolara başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden aşağıda yer alan tabloda ilanlarda yer alan ilan numarasını aratarak yapılmaktadır. İlgili tablo ve detaylar ise şu şekildedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mürsel zorlukol
Mürsel zorlukol - 2 yıl Önce

Bursa yıldırım Belediyesinin ilanı yayımlandığında başvuru yapmaya gittim 54 kişi alınıcakmış ama 1 hafta önce alınmış mülakatları bile yapılmış adam iş başı yapıcak pazartesi dediler madem personeliniz hazır bizi niye umutlandıyorsunuz