3 Farklı Kurum İş İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından sürekli işçi, geçici işçi, eski hükümlü işçi alımları için 3 farklı kurumdan ilan yayımlandı. Peki başvuru şartları neler kaç kişi alınacak? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

3 Farklı Kurum İş İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından sürekli işçi, geçici işçi, ve eski hükümlü işçi alımları için 3 farklı kamu kurumu tarafından ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda ise genel başvuru şartları ve özel başvuru şartlarına yer verildi. Toplamda alımı yapılacak olan işçi sayısı ise 178. Peki genel başvuru şartları ve özel başvuru şartları neler? Hangi kurumlara işçi alımları yapılıyor?

İŞTE DETAYLAR

Devlet Personel Başkanlığı tarafından sürekli işçi, geçici işçi, eski hükümlü işçi alımları için 3 farklı kurumdan ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartları kadrolara göre farklılıklar gösteriyor. Adayların başvuru şartlarını dikkat ile incelemeleri ifade edilir iken kadrolara göre farklılık gösteren şartlara uyumlu olmayan adayların başvuru taleplerinin geçersiz sayılacağı ifade edildi. Ayrıca başvuru tarihlerinin de ilanlara göre farklılıklar gösterebileceği belirtilir iken adayların başvuru tarihlerini detaylı olarak incelemeleri gerektiği ifade edildi. Personel alımı yapılan kurumlar ise şu şekilde: Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları, , Tarsus Belediye Başkanlığı ve Senirkent Ovası Sulama Birliği kurumlarına işçi alımlarının yapılacağı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 09:08
YORUM EKLE