23. Dönem POMEM Alımları Ne Durumda? İlan Ne Zaman Yayımlanacak?

22. Dönem POMEM alımlarının sonlanması ve alınan adayların eğitime başlamasının ardından, gözler 23. Dönem POMEM alımlarına çevrildi.

23. Dönem POMEM Alımları Ne Durumda? İlan Ne Zaman Yayımlanacak?

Birçok gencin hayali olan Polislik için, 22. Dönem alımlarının tamamlanmasının ardından büyük merak uyandıran 23. Dönem alımlar için heyecan dorukta. Daha önce Emniyet Genel Müdürü’nün yaptığı açıklamayla Eylül ayının işaret edilmesiyle birlikte, Eylül ayının yarısını geride bırakırken, meraklar gitgide artmaya devam ediyor.

23. Dönem POMEM Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Birçok gencin merakla beklediği 23. Dönem POMEM alımlarıyla ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Alım duyurularının pa.gov.tr üzerinden yayınladığı bilinse de, henüz bir duyuru yayınlanmazken, daha önceki açıklamalara bakıldığı zaman Eylül ayı, yani bulunduğumuz ay içerisinde ilanın yayınlanması bekleniyor. Birçok genç için umut kapısı olan Polislik mesleğini yapmak isteyen 30 yaş altındaki herkesin başvurabileceğiniz POMEM alımlarındaki gelişmeler çok kısa bir süre sonra netleşecek gibi duruyor.

POMEM Alımlarında Yaş Değişti mi?

POMEM alımlarına ilişkin ilanların beklenmesiyle birlikte, 30 yaş sınırına takılan ve polis olmak isteyen gençlerin akıllarındaki bir diğer soru olan yaş şartının değişip değişmediğiyle ilgili de bir açıklama yapılmadı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören ve son yapılan duyuruyla 10 bin polis memuru alımının da gerçekleşeceğinin söylenmesiyle daha da önemli hale gelen POMEM alımları, Eylül ayı içerisinde yapılması bekleniyor.

İlan Yayımlandığında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulamasını telefonunuza indirerek anında ilandan haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal
Kemal - 2 yıl Önce

Yaş 32 olsun

Kemal
Kemal - 2 yıl Önce

Yaş 32 olsun alımlar artar

Sukran
Sukran - 2 yıl Önce

Yas 32 olur mu hiç? Akıl var mantık var.hayal kurmayın boşuna. Sadece 1 ocak değişecek. Kesin ve net bilgi.

Eyyüp Kurt
Eyyüp Kurt - 2 yıl Önce

6 yıldır güvenlik korucu olarak görev yapmaktayım yıllardır jandarmamızla omuz omuza terörle mücadele etmekteyim Afrin zeytin dalı harekatında 3 ay gönüllü olarak görev aldım ve şuan 29 yaşındayım polis olma imkanım var mı?aceba Saygilarimla

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Biz 22 dönem daha seslere başlamadık 23 dönem sınav olsada dersleri mart nisanda baslar