2019 Güvenlik Görevlisi Maaşları Ne Kadar? İşte Detaylı Liste

2019 yılı itibariyle özel sektörde görev alan özel güvenlik görevlisi personellerin maaşları ne kadar? Hangi kurum veya işletme ne kadar maaş veriyor? 2019 yılı verilerine dair tüm detaylara haberimizde yer verdik...

2019 Güvenlik Görevlisi Maaşları Ne Kadar? İşte Detaylı Liste

İlgi gören hem özel sektör, hem de kamu pozisyonlarından birisi olan özel güvenlik personeli pozisyonuna yönelik çok sayıda ilan yayımlanıyor. Kariyer siteleri, haber platformları, gazeteler, kamu kurumları ve hatta sosyal medya platformlarında dahi özel güvenlik personeli alımlarıyla alakalı binlerce kişilik ilana rastlamak mümkün. Hizmetin, can ve mal güvenliğinin, kültürün ya da yapıtın kısacası canlı ve cansız değerlerin bulunduğu her noktada güvenlik veya korunma ihtiyacı söz konusu oluyor. Bu nedenle çok sayıda ihtiyaç duyulan güvenlik personellerinin yanı sıra, her geçen gün artış yaşanarak ihtiyaç ve yetişmiş nitelikli personeller gündeme geliyor. Mesleki sorumluluğunun bilincinde güvenlik görevlilerinin, hem özel işletmelerde hem de kamuda istihdamları kolaylıkla yapılıyor.

Özel güvenlik personeli alımları

Sitemiz isinolsa üzerinden çok sayıda özel güvenlik personeli alım ilanına erişebilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Arama bölümüne girip Güvenlik Personeli şeklinde bir arama yaptığınızda, tüm ilanlara ulaşacaksınız. Bunun dışında da aşağıda yer alacak bağlantıdan, güvenlik görevlisi alım ilanlarına erişim sağlayabilirsiniz. 2019 yılı güvenlik görevlileri için çok sayıda ilanın yayımlandığı bir yıl oldu. Peki bu ilanlara başvuru yapan kişiler, yerleştikleri kurumda veya kuruluşta ne kadar maaş alıyorlar? İşte güvenlik görevlisi maaşları ve güvenlik maaşları ne kadar sorularının yanıtları...

Özel güvenlik banka maaşları -3 bin 150 Özel güvenlik belediye maaşları -2 bin 950 3.Havaalanı ÖGG maaşarı -2 bin 550 Kadrolu özel güvenlik maaşaları-3 bin 100 TL olarak ödenmektedir. Ayrıca kamuda görevli güvenlik görevlisi personeller de ilk başta 2750 TL maaş ile başlatılıp, 3100 TL' ye kadar maaş almaktadırlar.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih acıbalık
Fatih acıbalık - 2 yıl Önce

Kamuda ÖGG yim o kadar almıyoruz

Cüneyt akın
Cüneyt akın - 2 yıl Önce

Arkadaşlar inanmayın bankalarda 3150 tl DİE bir maaş Yok ben Akbank’ta çalışıyorum asgari ücret alıyorum ayrıca belediye de çalışan güvenlik görevlisi de 4000 tl alıyor metro da ise 4.500 tl oralara da Akp birileri olcak yoksa giremiyorsun!

Ali can
Ali can @Cüneyt akın - 2 yıl Önce

Hocam özel güvenlik asgari ücret maaşı ALAMAZ üstlerinle bi konuş derim o konuyu.

Zeki
Zeki - 2 yıl Önce

Gercekten boylemi guvenlik maaslari acaba?

Hülya Gürkan
Hülya Gürkan - 2 yıl Önce

Güvenlik başvurusunu nasıl yapacagız yardımcı olurmusunuz

mustafa
mustafa - 2 yıl Önce

özel sektördekiler 2080 herşey dahil gene o ne olacak şimdi

5188 sayılı kanun
5188 sayılı kanun - 2 yıl Önce

Sırf özel güvenlik haberi yazmış olmak için yazmayın 2-3 banka harici banka güvenlikleri fiyasko ücret almakta
2 devlet kurumu hariç devlet kurumu güvenlik maaşları da fiyasko
Belediye güvenlik maaşlarına gelince hala özel güvenlik firması ile çalışıyorlar ve belli başlı belediyeler yüksek ödüyor o da inanın bir elin parmaklarını geçmez.
ÖZEL sektör güvenliklerini zaten üzülmemek için söylemeye dilim varmıyor.

Hrtt
Hrtt - 2 yıl Önce

2200 tl dir

Bit
Bit - 2 yıl Önce

Asgeri ücret