2018 JÖH Alımları Ne Zaman Yapılacak! İlan Bekleniyor!

Jandarma özel birlikleri JÖH alımı için Jandarma Genel Komutanlığından yeni bir ilan açıklanır mı? On binlerce aday JÖH alım ilanlarının açıklanmasını beklemekte. İşin olsa ekibi olarak alımlara ilişkin son gelişmeleri aktarıyoruz.

2018 JÖH Alımları Ne Zaman Yapılacak! İlan Bekleniyor!

Jandarma Genel Komutanlığı JÖH alımları ne zaman yapılacak?

Jandarma Özel Harekat Timi JÖH alımları için dışarından alım yapılacak mı? Adaylar en son 2017 Temmuz ayında gerçekleşen ve 2018 yılında hangi tarihte yapılacağı konusunda kesin bir açıklama yapılmayan JÖH alımları için yeni bir ilan bekliyor. Buna karşın lise mezunu olan adayların başvuru yapabileceği JÖH alımlarında önceki ilana göre istenilen başvuru şartları şöyle;

T.C. vatandaşı olmak, lise ve dengi okullardan mezun olmak, yaş şartında 27 yaşını doldurmamış olmak, silah taşıma engeli bulunmamak, fiziki şartlarda ise en az 164 cm boy şartına sahip olmak, sağlık şartlarına sahip olmak gibi başvuru şartları aranmaktadır. 

2018 JÖH alımları için binlerce aday ilan açıklanmasını beklemekte. Buna göre işin olsa ekibi olarak yeni gelişmeleri ve yapılacak resmi açıklamaları okuyucularımıza bildirmeye devam edeceğiz. İşin olsa mobil uygulamasını indirerek anında haberdar olabilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulamasını indirmek için tıklayın

YORUM EKLE
YORUMLAR
ferhat
ferhat - 2 yıl Önce

vAllahi artik bunda yas sinirini yukseltin 33 olsun ya Allah askina hic biseyden bi sans yok kpss sarti olmasin bu kadar binlerce bekliyen insanlara sans taniyin artik

Ahmet çakir
Ahmet çakir - 2 yıl Önce

Merhaba Ahmet

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Süleyman soylu.bizimle eylenir