2016 A 101 En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

A 101 Market kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacak. İşte alım yapılacak pozisyonlar ve başvuru detayları.

2016 A 101 En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Hem ucuzluğu hem de kalitesi ile gıda sektöründe müşterilerinin gönlüne taht kumayı başaran firmalar arasına giren A 101 2016 yılında yeni personel alımları yapmaya hazırlanıyor. Müşterilerine verdiği hizmetin kalitesini arttırmak için sürekli yeni şubeler açan marketler zinciri, bu şubelerde görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personeller arıyor. Türkiye’nin dört bir yanına yeni mağazalar açan firma, hemen hemen bütün illerde istihdam edilmek üzere personel alımları yapacak. Peki A 101 personel alımı kaç kişi olacak? A 101 personel alımında aranan şartlar neler?

A101 Açık Pozisyonlar

Sürekli büyümeye devam eden firmalardan olan A101 yeni yayınladığı ilanlarla personel alımı yapacağını açıkladı. İşte A101 personel alımı yapılacak olan açık pozisyonlar;

Şoför

Mağaza personeli

Depo Elemanı

Araç Bakım Personeli

Satın Alma Personeli

Muhasebe

Mali İşler Personeli

Finans

Bilgi İşlem

Genel Başvuru

Açık pozisyonlar için A 101 insan kaynakları tarafından başvuru şartları belirlenmiştir. Türkiye genelinden genel başvuru mağaza tarafından kabul edilmektedir.

A101 Personel Alımı Başvuru Şartları

Türkiye genelinde binlerce personel istihdam eden A101 marketlerde çalışmak istiyorsanız bir takım şartları da yerine getirmeniz gerekiyor. Firma genel başvuru için en az ilköğretim mezunu olma şartı arıyor. Diğer pozisyonlar için ise firmanın insan kaynakları tarafından şartlar belirlenmiş ve firmanın resmi internet sitesi üzerinde yayınlanmıştır. Şartlara firmanın resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz

//www.a101.com.tr/tr/Kariyer.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE