2 Bin 500 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılıyor

Faaliyetlerine devam etmekte olan kuruluşlar kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin 500 temizlik görevlisi alımı yapıyor.

2 Bin 500 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılıyor
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan kuruluşlar açık pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirmektedir. Alım ilanları firmaların internet sitelerinde yer alan insan kaynaklar bölümü aracılığı ile yapıldığı gibi yine İŞKUR ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile de yapılmaktadır.

İŞKUR'a ilan vermiş firmalar ve interaktif iş ilanlarına eklenmiş olan temizlik görevlisi alım ilanlarına bakıldığında Türkiye geneli toplam 2 bin 500'den fazla temizlik görevlisi alımı yapıldığı görünmektedir. Peki hangi firmalar temizlik görevlisi alımı gerçekleştiriyor.

Hangi Firmalar Alım Yapıyor

İnteraktif iş ilanları siteleri ve İŞKUR'a verilmiş olan temizlik görevlisi alım ilanlarına bakıldığında toplam 2 bin 500'den fazla temizlik görevlisi laımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi firmalar alım yapıyor.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.
NWG Servis Hizmetleri
Almira Hotel Bursa Toytaş A.Ş.
Bareks Plastik Film Ekstrüzyon San. ve Tic. AŞ
Özdilek / AVM
Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Esteword
Akarnak Lojistik
Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Akın İnşaat
Central Hospital
Emirgan Sütiş


Yukarıda belirtilmiş olan firmalar başta olmak üzere binlerce farklı kuruluş bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin 500 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda belirtilmiş olan linkleri takip ederek gerekli müracaatlarını yapması gerekmektedir.

(İş İlanları) Başvuru 1-) https://goo.gl/GGvCtg
(İŞKUR) Başvuru 2-) https://goo.gl/l9jjp8

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İzzet kurt
İzzet kurt - 2 yıl Önce

Temizlkgövlisi