1290 Güvenlik Görevlisi Alınıyor! Lise Mezunu Olmak Şartıyla İŞKUR Üzerinden

İŞKUR üzerinde kamu ve özel sektöre yönelik olarak yayımlanan çok sayıda ilanın arasında güvenlik görevlisi kadrosuna da alımlar yapılıyor...

1290 Güvenlik Görevlisi Alınıyor! Lise Mezunu Olmak Şartıyla İŞKUR Üzerinden

Aralık ayı itibariyle 1 milyonun üstünde istihdam sağlama rakamına ulaşan ve özellikle Milli İstihdam Seferberliği süresi boyunca çalışmalarıyla ön plana çıkan İŞKUR, hali hazırda 40 bin kişi için daha iş ilanı yayımlamış durumda. Kamu, özel sektör işletmelerine yönelik olarak yürütülen çok sayıdaki personel alımında, özel güvenlik personeli pozisyonuna yönelik olarak da alımlar yapılıyor.

Lise mezunu olmak şartıyla

İŞKUR üzerinde yayımlanmış binlerce kişilik özel güvenlik personeli alımı için ilan bulunuyor. Bu ilanlarda adayların asgari lise eğitim düzeyinde mezuniyetlerinin bulunması, kamu haklarından mahrum olmaması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olması, takım çalışmasına yatkın olması, mesleki bilgi ve tecrübesi yüksek olması, muhakeme ve ifade yeteneği gelişmiş olması, temsil yeteneği yüksek olması, sağlık problemi bulunmaması, silahlı ya da silahsız özel güvenlik sertifikası bulunması, kamu zararına bir faaliyette yer almamış veya ismi anılmamış olması, meslek bilinci yüksek olması, mesleğiyle alakalı program ya da donanımları kullanabiliyor olması şeklinde şartlar aranmaktadır. Yayımlanan ilanlar arasında güvenlik görevlisi alımı için toplamda 1290 kişilik ilandan söz edebilmek mümkünken, bu alımların farklı şehirlerdeki işletmelere yönelik olduğunu da hatırlatmak isteriz. Kamu ve özel sektör işletmelerine yönelik gerçekleştirilecek lise mezunu güvenlik görevlisi alımı için adaylar başvurularını işkur web adresi olan iskur.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirebilmektedirler. Tüm ilanlara ulaşmak için açık iş ilanları alanından güvenlik görevlisi şeklinde arama yaptırılması yeterli olmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
emre
emre - 2 yıl Önce

Hangi illere alım olacak

Ersin subası
Ersin subası - 2 yıl Önce

Özel güvenlik