1095 Güvenlik Personeli Alımı Yapılıyor! Başvurular Bekleniyor-İşte Detaylar

İŞKUR ilanları kapsamında 1095 kişilik güvenlik personeli alımı gerçekleştirilmektedir. Yürütülen güvenlik personeli alımlarına yönelik tüm detaylar haberimizde yer almaktadır.

1095 Güvenlik Personeli Alımı Yapılıyor! Başvurular Bekleniyor-İşte Detaylar

Kamuya ve özel sektör işletmelerine yönelik olarak yapılacak personel alımlarını duyuran, çeşitli teşvik programlarını ve istihdam projelerini eş zamanlı olarak yürüten İŞKUR, yeni ilanları yayımlamaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlar arasında güvenlik personeli alımı için de ilanlar yer alıyor. Bu ilanları görüntülemek, başvuru yapmak isteyecek adaylarımız için tüm bilgilendirmeleri sağlıyor, bağlantıları ulaştırıyor olacağız. İlanlara başvuru yapacak adayların, İŞKUR üye profillerinin oluşturulmuş olması gerekmektedir. Yürütülecek bu alımlarda adayların taşıması gereken ortak özellikler; kamu haklarından mahrum olmamak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olmak, sertifika sahibi olmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak, mesleğinin sorumluluklarının bilincinde olmak, muhakeme yeteneği bulunmak ve temsil gücü yüksek olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Başvurular nereden yapılacak, ilan bağlantıları ve bilinmesi gerekenler

İlanlar İŞKUR üzerinden kamuoyuna aktarılmaktadır. Yürütülen bu alımlara, İŞKUR' un resmi web adresini ziyaret ederek, açılan sayfada açık iş ilanları bölümünden arama bölümüne güvenlik personeli yazıp aratarak, güvenlik personeli alımlarına erişim sağlayabilirsiniz. Bu ilanların tamamına bahsi geçen arama işleminin ardından ulaşılmaktadır. Adayların başvurularını gerçekleştirmeden önce, başvuru yaptıkları kurumun bulunduğu şehri, görev yerlerini, aranan nitelikleri veya varsa ek koşulları dikkatlice okumalarını önermekteyiz. Tüm ekonomi, KPSS, kamu haberleri ve memur personel alımlarına yönelik en güncel gelişmeleri takip etmek için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız. Uygulamalarımız ücretsiz olarak, uygulama mağazalarında yerlerini almıştır.

Uygulamalar için tıklayınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER