Yurtdışı Ülkelere Tecrübe Şartsız 100 Bin Personel Alımı Yapılacak!

Özellikle Almanya Türkiye'den yüz binlerce işçi alımı yapmaya devam etmekte. Diğer bir gelişme ise Türkiye Müteahhitler Birliğinden geldi. Yurt dışında çalışacak personel konusunda sorun olduğuna değinerek 2020 yılında 100 bin işçi alımı müjdesi verdi.

Yurtdışı Ülkelere Tecrübe Şartsız 100 Bin Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye'nin özellikle Almanya'ya personel istihdamı konusunda işçi göçleri her geçen gün artış gösteriyor. Özel bir firma tarafından 2019 yılında açıklanan alım duyurularına göre 4 milyon işçinin Almanya'ya gönderildiği aktarıyoru. Firma tarafından yapılan açıklamalar sadece bununla sınırlı değil. 65,236,519 kiş iile görüşme yapıldığı ifade ediliyor. Almanya işçi alımlarında adayların Almanca Yabancı Dil bilmesi istenilmektedir.

100 BİN PERSONEL ALIMI;

Türkiye Müteahhitler Birliği tarafından da son dakika açıklaması geldi. Buna göre Başkan Mithat Yenigün yaptığı açıklamada yurt dışında yeni sözleşme imzaladıklarını aktardı. Yakın bir zaman içerisinde 100 Bin işçiyi yurt dışında çalışmak için gönderebilecekleri aktarıldı.

TMB, Müteahitler Birliğinin bu açıklaması adayları heyecanlandırdı. Almanya vb ülkelere yapılacak olan personel istihdamları konusundaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

YURT DIŞI PERSONEL ALIMI KADROLARI;

Ayrıca ülke dışında personel istihdamı yapan pek çok firma ilanlarını kariyer portalları üzerinden açıklamaya devam ediyor. Bu ilanlardan bazılarında teknik ofis şefi, mağaza yöneticisi, misafir ilişkileri elemanı, teknik müdürü, insan kaynakları yönetici, satın alma yönetici, mali ilişkiler elemanı, mühendis, teknisyen, işçi sınıfında personel alımları olmak üzere vasıflı yada vasıfsız pek çok alanda personel alımları yapılacak. Tüm bu alımlara erişmek için //bit.ly/31FBlGx adresini ziyaret edebilirsiniz. Linki kopyalarak yeni tarayıcıdan açmak gerekmektedir.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mujdat demir
Mujdat demir - 2 yıl Önce

Alımlar ne zaman