Yıldırım Holding Farklı İllere Çok Sayıda Personel Alıyor!

Yıldırım Holding kendi bünyeleri ve sahibinde olduğu firmaları için yurt geneli farklı iller için çok sayıda personel alımı yapıyor. Pozisyonlar ile diğer bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Yıldırım Holding Farklı İllere Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizin özellikle Trakya ve Marmara Bölgesinde adından sıklıkla bahsettiren ve Türkiye'nin pek çok sektöründe lider markalara sahip olarak bilinen Yıldırım Holding büyüme oranını giderek geliştirmekte olup yatırımlarına farklı bölgeler için uygun alanlar ile devam etmektedir. Yine Yıldırım Holding sahibi olduğu firmalarında büyüme oranını giderek büyütmektedir.

Aralıklarla ihtiyaç duyulan pozisyonlar için personel alımı yapmayı ihtimal etmeyen Yıldırım Holding hem kendi bünyesi hemde sahibi olduğu firmalar için açık pozisyonları tespit etmekte bu pozisyonlar için personel alımı ilanları yayımlayarak kamuoyuna duyurmaktadır. Buna göre Yıldırım Holding'in farklı pozisyonlar için personel alımı yptığı görülüyor. Peki hangi pozisyonlara alımlar yapılacak ve detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI

Yıldırım Holding çok sayıda personel alımı yapacak olup alımlar Eti Krom, YILPORT Holding, Gemlik Gübre Sanayi, Yılmar Denizcilik, Yılyak Pazarlama ve Ticaret, Yılfert Gübre & Kimya Sanayi, Yıldırım Dış Ticaret ve Pazarlama, Marmara Shipyard firmaları için yapılacaktır. Yayımlanan ilanlara bakıldığında 60'a yakın kadro için en az ortaöğretim mezunu, esnek çalışma saatlerine uygun ve çözüm odaklı çalışacak kişilerin arandığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlara alımlar yapılacak.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Yıldırım Holding, Eti Krom, YILPORT Holding, Gemlik Gübre Sanayi, Yılmar Denizcilik, Yılyak Pazarlama ve Ticaret, Yılfert Gübre & Kimya Sanayi, Yıldırım Dış Ticaret ve Pazarlama, Marmara Shipyard firmaları çok sayıda personel alımı yapacak olup alımlar Mekanik Bakımcı, Puantör / Liman Operasyon Elemanı, Genel Başvuru - Engelli, Tır Şoförü, Teknik Emniyet ve İş Güvenliği Sorumlusu, Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı, Terminal Traktör Operatörü gibi pozisyonlar için yapılacaktır. Peki başvurular nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yıldırım Holding ve sahibi olduğu firmalar için çok sayıda personel alımı yapılacaktır. Peki adaylar müracaatlarını nasıl yapacak. İlgili firma bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların (https://goo.gl/grHyx9) linkini takip etmesi gerekmektedir. Bu linki kopyalayarak lütfen tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırınız.

DİĞER İŞ İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Semiha anlıaçık
Semiha anlıaçık - 5 yıl Önce

Başvuru yapamıyorum yardımcı olurmusunuz. 05367137421

HASAN yıldız
HASAN yıldız - 5 yıl Önce

İş Makinası.loder. eskavatör.operatörüyüm sivaslıyım eti kıroma girmek istiyorum saygılarımla

Kemal şahin
Kemal şahin - 5 yıl Önce

Merhabalar efendim bende yapamıyorum 5301129964 Teşekkürler

Abdullah bozkurt
Abdullah bozkurt - 5 yıl Önce

Merhabalar ben abdullah elazigliyim sondaj işinde sondörrüm eti kroma girmek istoyorum

hayri göçemen
hayri göçemen - 2 yıl Önce

Basvuru yapamiyorum yardimci olurmusunuz
05537509884