Yemeksepeti 43 Farklı İlan ile Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

Türkiye'nin yemek alanındaki önemli girişimlerinden bir tanesi olan yemeksepeti.com'un faklı pozisyonlardaki personel ihtiyacının giderilmesi için 43 farklı ilan açıklandı. Başvuru şartları haberimizde..

Yemeksepeti 43 Farklı İlan ile Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

Yemek siparişi alanında Türkiye'nin en büyük ve ilk girişimlerinden bir tanesi olan yemeksepeti.com 2001 yılından beridir faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye'nin 67 farklı ilinde faaliyet gösteren yemek siparişi platformunun 2015 yılında dev şirket olan Delivery Hero'nun bünyesine katılmasıyla günde 275 Bin sipariş alıyor. Haliyle her gün büyüme yolunda devam eden şirketin personel alımlarında yeni ilanlar açıklanmaya devam ediyor. 43 farklı kadroda çok sayıda tecrübesiz ve tecrübeli personel alımları yapılacak. Yeni açıklanan personel alım ilanları detayları şu şekilde;

YEMEKSEPETİ İŞ İLANLARI;

Ankara Reklam Satış personeli, satın alma asistanı, engelli personel alımı, finans stajyeri, Business Developmer, İstanbul'un farklı noktalarında görevlendirilmek üzere Banabi motor kurye, mobil yazılım test uzmanı, analitycs specialist, android developer, kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, Bursa satış destek uzmanı, İzmir il yöneticisi, part time çağrı merkezi yönetici, menü içerik destek uzmanı, arayüz geliştirme uzmanı, depo görevlisi, mağaza müdür, CRM yöneticisi, idari işler sorumlusu, finansal raporlama, iş geliştirme uzmanı, kiralama uzmanı, operasyon destek uzmanı, kurye süpervizörü pozisyonlarında personeller alınacak.

Yemeksepeti.com Türkiye dışında Katar, Lübnan, Umman, Lübnan, da Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Yunanistan ve Suudi Arabistanda hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye genelindeki istihdam edilen personel sayısı hızla artamaya devam ediyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular kariyer portalı üzerinden yapılacak. Yukarıdaki bağlantıyı yeni tarayıcıdan açmak ve ardından başvuru adımlarını son başvuru tarihinden önce tamamlamak gerekmektedir.

İlana erişim için: //bit.ly/31X81et

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim Yıldırım
Selim Yıldırım - 2 yıl Önce

15 yıldır ticari dolmuş şoförüyum Kadıköy Bostancı taksim hatdinda işlerimiz tamamen durdu acil iş aramaktayım Kendi arabamlada çalışabilirim kuryelik dağıtım vesayre