Yataş Personel Alımı Yapıyor!

Yataş Anonim Şirketi kendi bünyelerinde görev yapmak üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara personel alınacak?

Yataş Personel Alımı Yapıyor!

Anadolu'nun ilk sünger fabrikası olarak kurulan ve 1976 yılından bu yana hizmet vermekte olan özellikle 1993 yılında üretimine geçtiği yataklı kanepe ve koltuk takımı ile büyük bir çıkış yakalayan Yataş Anonim Şirketi yatırımlarını sürdürmekte ve büyüme oranını geliştirmektedir.

Açık olduğu pozisyonlar için personel alımlarını gerçekleştirmekte olan Yataş Anonim Şirketi yeni personel ilanı yayımlamaya devam etmektedir. Buna göre kariyer siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında Yataş Anonim Şirketinin çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki detaylar nedir, hangi pozisyonlara personel alınacak ve başvurular nasıl yapılır?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Yataş Anonim Şirketi iş ilanları için çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların en az lise mezunu olmak, diksiyonu düzgün olmak, müşteri ilişkilerinde başarılı olmak bazı pozisyonlar için tecrübeli olmak, pozisyonlar için aranıyorsa sertifikalara sahip olmak gibi şartlara adayların sahip olması gerekiyor. Peki pozisyonlar nelerdir ve adaylar nasıl başvuru yapacak?

POZİSYONLAR NEDİR ve NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yataş Anonim Şirketi çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nedir? Buna göre çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, ürün yönetim uzmanı, satış temsilcisi, poliüretan sünger grubu üretim mühendisi, mağaza müdür yardımcısı, depo lojistik uzmanı, desen tasarımcısı, kalite kontrol mühendisi, perakende mağazacılık satış grup yöneticisi, ar-ge mühendisi - döşemeli mobilya grubu, veri analiz uzmanı, iç denetçi, bilgi teknolojileri denetçisi gibi pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır. Başvurularını yapmak isteyen adayların https://goo.gl/f3bPX3 linkini kopyalaması, tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması ve müracaatlarını da gerçekleştirmesi gerekmektedir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tugay Yalçın
Tugay Yalçın - 4 yıl Önce

Selam nasıl iyi bu ben kulak dil yok bu kulak konuş olmaz mesaj okuma işitme engelli var bu ben çalışıyorsun hangi yok 11 ay yok deli tehlikeli var ben para yok borç vAllah yemin 4.350 bor var bu ben ev kira var Bu kira 1.150 TL var bu ben evli var bu ben çocuk kız yaş 15 var bu okul var para yok borç vAllah yemin bu ben yemek yok sıfır vAllah yemin ben babam annem yok bu ben emekli oldu maaş 1.600 az az ben borç var bu ben çalışıyorsun eskişehir yolu hacettepe üniversitesi beytepe kampüs öğrenci kafeterya bulaşık makinesi temizlik var ben çalışıyorsun giriş 01.01.2006 var bu çıkış 31.03.2018 var bu ben kadro memur vermek yok niye diyorsun kimsin ben emekli oldu maaş 1.640 TL ben ev kira var Bu kira 1.150 TL bu ben ev hemen tapu yok niye diyorsun kimsin bu ben çocuk okul lise var ben para verin var niye diyorsun kimsin ben deli tehlikeli var ben bu seni çalışıyorsun temizlik varmi ne zaman anlamadım ben telefon whaatsapp 0534 021 7405 tamam