Vakıflar Genel Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Yönetici Alımı Yapacak

Vakıflar Genel Müdürlüğünden yayımlanan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu yönetici alımı yapacak.

Vakıflar Genel Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Yönetici Alımı Yapacak
Vakıflar Genel Müdürlüğü her sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaktadır. Genel olarak kurum az personel almakta ancak yayımlanan ilanlara beklenenden daha fazla aday başvuru yapmaktadır. Vakıflar Genel Müdürlüğünden hazırlanan ve yeni yayımlanan ilana göre söz konusu kurum kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu alımı yapacak. Peki toplam kaç yönetici alımı yapılacak? Alım yapılacak olan adaylarda bulunması gereken özellikler nelerdir? Kimler başvurabilir ve başvuru tarihi nedir? İşte tüm detaylar

Kimler Başvuru Yapabilir

Vakıflar Genel Müdürlüğüne bağlı Kayseri Suya Kanmış Hatun Binti Abdurrahman Vakfına en az ilköğretim mezunu yönetici alımı yapılacak. Peki başvuru yapacak olan adayların hangi niteliklere sahip olması gerekmektedir?

En az ilköğretim mezunu olmak
Sürücü belgesine sahip olmak
Yönetici olabileceğine dair asliye hukuk mahkemesinden belge almış olmak
Sağlıklı olmak
Adli sicili temiz olmak

Yukarıda belirtilmiş olan nitelikler Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Kayseri Suya Kanmış Hatun Binti Abdurrahman Vakfı tarafından aranmakta olup başvuru yapacak olan adayların mutlaka bu niteliklere sahip olması gerekmektedir. Başvuru yapmak ve daha detaylı bilgi öğrenmek isteyen adaylar Kayseri Suya Kanmış Hatun Binti Abdurrahman Vakfı ile iletişime geçebilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 12:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
onur öcal
onur öcal - 5 yıl Önce

adamın adı da şu olacak deseydiniz bari tam olurdu en az ilk öğretim nedir yhaaaa zaten ilk öğretim mezunu birine vermişsiniz o belgeyi sonrada dostlar alışverişte görsün hesabı iş bildirisi yayınlıyorsunuz . cidden ayıptır millet boşuna okumuyor yani saygılar...

Yusuf
Yusuf - 5 yıl Önce

Yapacak aday hazırdır

şükrü şahin
şükrü şahin - 5 yıl Önce

Alınacak kişi ilkokul mezunu olacağı için böyle bi madde eklemislerdir

Ozi
Ozi - 5 yıl Önce

Sakamisiniz siz ?sizofrenik manyaklar .biz burda hala tercih yapmayi beklerken !!!

mahmut
mahmut - 5 yıl Önce

Ehliyetim var lise mezunuyum sicilim temiz herhangi bir
sağlik problemim yok yönetici olmaya dair nerden alacağız