UPS Kargo Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

UPS Kargo kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki UPS kargo hangi pozisyonlar için personel alıyor ve detaylar nedir?

UPS Kargo Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli kargo firmaları arasında yer almakta olup dünyanın dört bir yanına taşımacılık kargo işlemlerini gerçekleştirmekte olan UPS Kargo yatırımlarını sürdürmekte olup ülkemizin her bir yanına uygun noktaları için yeni şubelerin açılışına devam etmektedir.

UPS Kargo yatırımlarını sürdürdüğü gibi yine kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı da gerçekleştirmektedir. UPS Kargo açık pozisyonları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alınıyor ve detaylar nedir? İşin Olsa ekibi olarak UPS Kargo iş ilanları, personel alımı detaylarını paylaşıyoruz.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

UPS Kargo iş ilanları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki UPS Kargo personel alımı detayları nedir? Buna göre adayların en az lise mezunu olmak, sorumluluk sahibi olmak, kılık kıyafetine özen göstermek, müşteri ilişkilerinde başarılı olmak şartlarına sahip olması gerekmektedir. Peki UPS Kargo hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak?

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR? NASIL BAŞVURULUR?

UPS Kargo kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir? Buna göre Yazılım Uzmanı, Cari Hesap Mutabakat Memuru, Yüklemeci, Part-Time Yardımcı Kurye, Oto Mekanik-Elektrik Tamircisi, Endüstri Mühendisi Stajyeri, Otomotiv Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Reklam ve Halkla İlişkiler Stajyeri, Lojistik Stajyeri, Müşteri Temsilcisi vb. gibi pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirilmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre müracaat etmek isteyen adayların https://goo.gl/WjdhLJ linkini kopyalaması ve tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırarak git tuşuna basması gerekmektedir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Buse
Buse - 5 yıl Önce

Yönlenmiyor şunları direkt link verin. Gitmiyor siteye!!!!!

Hamı sarıgül
Hamı sarıgül - 4 yıl Önce

Deyimliyim Aktif olarak işimebakarım işte herhangi sorun çıkmaz bana verilen görevi yaparım ve işime bakarım

şeyhmus arkadaş
şeyhmus arkadaş - 3 yıl Önce

gelip çlsmak istyorum drt br vardiyasndaki ustlar tanir bni hzli çlşp özenle işmi yaparm

Ümit gülbeyaz
Ümit gülbeyaz - 3 ay Önce

İşe ihtiyacım var önceten fillo lojistikten cıktım anlaşamak nedeniyle dolayı şuan ama tüm tecrübem var işe yapancı teyilim satece işimi yaparım işeme otaklı isan tikat sorumluluk bunlar benim için önemli şeyler işime satıyım saykı sevgi müşteri memnuniyetini önem tuyarım