Üniversiteye ilköğretim Mezunu 30 Personel Alımı Başvuruları Son Gün: 20 Ocak

İŞKUR üzerinden kamu kurumu memur alımlarından bir tanesi olan Dicle Üniversitesi İdari Mali İşler Başkanlığı 30 personel(temizlik ve güvenlik görevlisi) alımları 20 Ocak tarihinde (Pazartesi) sona erecek.

Üniversiteye ilköğretim Mezunu 30 Personel Alımı Başvuruları Son Gün: 20 Ocak

Dicle Üniversitesi İdari ve Mali işler Başkanlığı tarafından 3 farklı ilanda ilköğretim ve ortaöğretim mezunlarına yönelik olarak ilanlar açıklandı. İŞKUR üzerinden bu ilanlara başvurular yapılabilecek. Adayların başvuru adımlarını tamamlamaları için verilen süre 20 Ocak tarihinde sona erecek. İlan ayrıntılarını başvuru yapmak isteyen adaylar için yeniden duyuruyoruz.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ;

Daimi sürede güvenlik görevlisi alımı için ayrılan kadro sayısı 5 olarak açıklandı. Adayların 18 ile 35 yaş aralığında olması, en az lise mezunu olması, A2 ehliyetine sahip olması gerekmektedir. Diğer yandan vardiyalı olarak çalışmaya uygun olmaları istenilmektedir. 4857 sayılı kanun çerçevesinde sürekli olarak istihdam edilecekler. İkamet şartlarında Diyarbakır merkez ve ilçelerinde ilan tarihinden itibaren ikamet ediyor olmak gerekecek.

İlan detayları: 00005356332 numaralı ilandadır. İŞKUR e-şube üzerinden ilan numarasına göre arama yapabilirsiniz.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ;

Engelli kadrodaki temizlik görevlisi alımında 10 kişi görevlendirilecek. Eğitim şartlarında en az ilk okul mezunu olmak gerekirken, en üst eğitim şartında lise yeterli olacak. Adayların engelli statüde görevlendirilecekleri kadro için sağlık kurulu raporu ile yüzde 40 oranında engelli olduğunu bunu belgelendirmeleri istenilmektedir.

İlan ayrıntıları için: 00005356363 numara ile işkur üzerinden arama yapabilirsiniz.

Normal statüdkei temizlik personel alımında da eğitim şartlarında ilkokul mezunu olmak temizlik yapmaya engel bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamak, 657 sayılı 48. maddedeki şartları taşımak, kamusal haklardan mahrum olmamak, askerlik ile ilişiği olmamak, deneme süresinde başarısız olanların iş akdi fesh edilecektir. Diğer yandan herhangi bir emekli yaşlı ya da malul aylığı almıyor olmaları istenilecektir.

Yukarıdaki ilanın detaylarını 00005356090 ilan numarasından öğrenebilirsiniz.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE