TV 8 Personel Alımı CV Başvurular Kabul Ediliyor

TV 8 bünyesinde istihdam etmek isteyen adaylar için personel alımlarını CV başvuru halinde kabul ediyor. Peki detaylar nelerdir?

TV 8 Personel Alımı CV Başvurular Kabul Ediliyor

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu ve her akşam farklı programlar ile izleyiciyi ekrana kitleyen reyting rekorlarında her hafta yeni rekorları alt üst etmekte olan TV 8 aralıklarla ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir. Acunn.com üzerinden TV 8 için iş ilanları yayımlanabildiği gibi yine TV 8 insan kaynakları CV başvuruları kabul etmektedir. Eğer sizlerde TV 8 bünyesinde çalışmak istiyor, TV 8 iş ilanları aramaları yapıyorsanız hemen kendinize ait CV hazırlayarak başvurularınızı insan kaynakları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ALINAN POZİSYONAR NELERDİR?

TV 8 CV başvuruları internet üzerinden kabul etmeye devam ediyor. Peki alınan pozisyonlar nelerdir? Buna göre pozisyonlara ilişkin resmi bilgi yok aklınıza gelebilecek her türlü pozisyonlar için başvurular kabul ediliyor. Fakat genel olarak editör, metin yazarı, finans, satınalma, prodüksiyon, ses operatörü, montaj operatörü, kameran vb. gibi pozisyonlar için başvuruların yapılması daha doğru olacaktır. Adayların bu alanlara başvuru yapabilmeleri için gerekli mezuniyetleri, tecrübeleri olmaları gerekmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

TV 8 CV üzerinden personel alımı başvuruları kabul etmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre adayların müracaatlar için tarayıcılarının url bölümüne https://www.tv8.com.tr/sayfa-insan-kaynaklari linkini yapıştırması gerekmektedir. Bu linke girecek olan adaylar CV başvuruların hangi adrese gönderilmesi gerektiğini öğrenebilir ve CV'lerini göndererek işe alımları olacak ise haber beklemeye başlayabilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail çetin
İsmail çetin - 4 yıl Önce

Yardımcı olursanız sevinirim.