TV 8 İş İlanları 2018! CV Başvurular Kabul Ediliyor!

TV 8 kanalı 2018 yılında da iş ilanları için CV başvurularını kabul ediyor. Uygun görülen adaylar TV 8 bünyesinde istihdam ettirilmektedir.

TV 8 İş İlanları 2018! CV Başvurular Kabul Ediliyor!

Ülkemizin son günlerde izlenme konusunda raiting rekorları kırmakta olan TV 8 televizyon kanalı eğlenceli programları ile sıklıkla karşımıza çıkmakta olup Acun Medya ekibi tarafından yeni uygulamalar ile izleyicilerin beğenisi kazanılmaya devam etmektedir.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu iki televizyon kanalından bir tanesi olarak bilinen TV 8 2018 yılında da yayımlayacağı iş ilanları için personel alımları gerçekleştirecektir. Sizlere TV 8 iş ilanları 2018 haberini hazırladık ve TV 8 bünyesinde istihdam etmek istiyorsanız sizlerde CV başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Peki detaylar nelerdir?

CV BAŞVURULARINIZI GÖNDERİN!

TV 8 ve Acun Medya ekibi aralıklarla ilgili pozisyonlar için iş ilanları hazırlamakta ve yayımlamaktadır. Örneğin geçtiğimiz aylarda TV 8 ve Acun Medya editör, metin yazarı, finans, satınalma, prodüksiyon, ses operatörü, montaj operatörü, kameran vb. gibi pozisyonlar için yayımladığı iş ilanları için personel alımı gerçekleştirmişti.

Şu anda TV 8 iş ilanı yayımlamak yerine CV başvuruları kabul etmeye devam ediyor. İhtiyaçlara göre 2018 yılında da iş ilanları yayımlanacak olup eğer sizlerde TV 8 bünyesinde görev yapmak istiyorsanız CV başvurularınızı gerçekleştirebilir ve ilgili pozisyonlarda müracaatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Peki TV 8'e iş başvurusu nasıl yapılır? Buna göre iş başvurularınızı (https://www.tv8.com.tr/sayfa-insan-kaynaklari) linkini kopyalayarak tarayıcı url'nize yapıştırın ve gittiğiniz sayfada ki e-posta adresine öz geçmiş formlarınızı gönderiniz.

TÜM İLANLARI BURADAN SORGULATABİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Behice  Cengiz
Behice Cengiz - 5 yıl Önce

Yeni medya öğrencisi oğlum part time iş arıyor .bilginize
05303136379

Resat
Resat - 5 yıl Önce

Mrb ben spor ve maç anlatmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 0530 649 64 04

Eda
Eda - 5 yıl Önce

Acun bey suan çok ihtiyacım var daha detaylı anlatamiyorum.bana yardimci olursanız is konusunda çok sevinirim.Allaha dua ediyorum mubarek günlerde iş bulmak için inşAllah siz vesile olursunuz.

Feyzullah nas
Feyzullah nas - 5 yıl Önce

Sizden haber bekliyorum .

Feyzullah nas
Feyzullah nas - 5 yıl Önce

Sizden haber bekliyorum inşAllah geri dönüş yaparsanız sevinirim

aydin
aydin - 5 yıl Önce

merhaba,acun medya,tv8.8.5yabanci dil ruscam var, isinize yararsam sizinle calismak cok mutlu edecektir beni 5352922331

Nazife Budur ANTALYA / MERKEZ
Nazife Budur ANTALYA / MERKEZ - 5 yıl Önce

Acun seni öncelikle tebrik ederim seni muhabirliginden beri takip ediyorum senin takipcinim Türkiye'de survıvor düşünüyorum dedin inşAllah gerceklertiŕirsin kardeşim yolun acık olsun başasarılatınkın devamını dilerim selamlar ❤

Mustafa
Mustafa - 5 yıl Önce

Acun abi sizlerle çalışmayı çok istiyorum 5376106517