TÜVTÜRK Lise Mezunu 3 Pozisyonda Personel Alacak!

TÜVTÜRK lise mezunu yeni personeller alıyor . Alımlarla ilgili kadro detayları ve başvuru koşullarını haberimizde derledik. Detaylar için haberimizi ziyaret ediniz.

TÜVTÜRK Lise Mezunu 3 Pozisyonda Personel Alacak!

Türkiye’nin hemen hemen tüm ilinde araç muayene istasyonu olarak hizmet veren TÜVTÜRK tarafından yapılana açıklamada 12 il genelinde en az lise mezunu personel alımı gerçekleştirileceği açıklanmış olup adayların istihdam edileceği pozisyonlar ve başvuru şartlarına ilişkin detaylar ise haberin devamında yer almaktadır.

Araç Muayene Teknisyeni

Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojileri veya Tesviye Bölümü Mezunu, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, Ağır vasıta C veya D sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgelerinden bir veya birkaçına sahip, Tercihen ilanın yayınlandığı illerde ikamet eden olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir.

İlgili alımlar İstanbul, Uşak, Milas, Şırnak, Düzce, Batman, Tunceli, Çankırı, Balıkesir, Ordu ve Lüleburgaz illerinde gerçekleştirilecektir. Adayların da bu illerde ikamet etmeleri tercihen aranmaktadır.

İstasyon Amir Yardımcısı

4 yıllık üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nin Makine, Endüstri, Mekatronik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği ve Otomotiv Mühendisliği bölümleri ya da 2 yıllık yüksekokul makina, otomotiv teknolojileri, motorlu araçlar teknolojisi bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe, tercihen satış sonrası hizmetlerde en az 3 yıl deneyim sahibi, Ekip yönetme tecrübesine sahip, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, MS Office uygulamalarını kullanabilen, “B” sınıfı sürücü belgesi olan, şartlarını sağlaması istenmektedir.

İstasyon Amiri

Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nin Makine, Endüstri, Mekatronik, Elektrik-Elektronik ve Otomotiv Mühendisliği bölümleri veya Teknik Eğitim Fakülteleri'nin Makine, Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe, tercihen satış sonrası hizmetlerde en az 3 yıl deneyim sahibi, Personel yönetiminde deneyimli, Kalite sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, “B” sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve tercihen Batman ilinde ikamet eden Araç muayene istasyonu ekibini yönetmek ve yönlendirmek, Verimli ve etkin çalışma ortamı yaratmak ve sürekliliğini sağlamak, Muayene sürecinde müşteri odaklı hizmet verilmesini sağlamak görevlerini yerine getirebilmek şartları aranmaktadır.

TÜVTÜRK tarafından ilgili kariyer sitesinde yayınlanan ilanlara ulaşmak ve online olarak başvuru yapmak için https://bit.ly/32ZinN9 adresinden erişim sağlayabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 20:52
YORUM EKLE