Türkiye Geneli Hastane Personeli Alım İlanı Yayınlandı! Detaylar Haberimizde...

İŞKUR tarafından yayımlanan personel ilanına göre pek çok hastane bünyesine farklı pozisyonlarda pek çok personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan personel ilanının detaylarını sizler için haberimize derledik. Detaylar haberimizde...

Türkiye Geneli Hastane Personeli Alım İlanı Yayınlandı! Detaylar Haberimizde...

İŞKUR tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre toplamda 416 personel alımı yapılacağı açıklandı.Personel alım ilanlarında belirtilen pozisyonlara verilen kontenjanlar şu şekilde belirtilmektedir. 13 hastane danışmanı, 108 hasta kabul görevlisi, 195 hasta ve yaşlı bakım elemanı ve 100 hastane yönetimi ve organizasyonu meslek elemanı olmak üzere toplamda 416 personel alımı yapılacağı açıklandı. Yapılacak hastane personeli alımlarıyla ilgili olarak başvuruda bulunacak adayların en az ilk okul mezunu olmak ile birlikte genel başvuru şartlarını da karşılaması gerektiği aksi taktirde yapılan başvuruların geçersiz sayılacağı açıklanmıştır.

Genel Başvuru Şartları

Başvuru yapacak olan adaylar için belirlenen genel başvuru şartları şu şekildedir; "T.C. vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması, erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da tecil ettirilmiş olması, adli sicil belgesinin temiz olması, adli soruşturmanın olumlu sonuçlanması, herhangi bir sağlık probleminin bulunmaması, 6 aydan daha fazla hapis cezası almış olmaması, en az ilkokul mezunu olması" adaylardan istenilen başvuru şartlarındadır. 

Başvurular Nasıl Yapılır?

Her pozisyon için başvuru detayları ve özel başvuru şartları farklılık gösterse de her ilana yapılacak başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden e-devlet şifresi ile yapılmaktadır. Hasta Danışmanı Pozisyonu için " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsllanAra.aspx?mid=3111" adresinden, Hasta Kayıt Görevlisi için " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=11365" adresinden, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı için " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=6558 " adresinden ve Hastane Yönetimi ve Organizasyon Teknik Elemanı için " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=5078 " adreslerin başvuru yapılabilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Akmeşe
Mustafa Akmeşe - 4 yıl Önce

Şuan issisim Acil ihtiyacım var oğlum Asker bir kızım orta okul 1 de okuyor ne olur yardım Ci olurmusunuz

Aynur Esener
Aynur Esener @Mustafa Akmeşe - 4 yıl Önce

Temizli işi aryorm numaram 05307751242 acill

Aynur Esener
Aynur Esener - 4 yıl Önce

İş aryorm temizlig açil numaram 05307751242

Muzaffer tekin
Muzaffer tekin - 4 yıl Önce

Ne zaman açıklanacak

TAjDİN ARIK
TAjDİN ARIK - 4 yıl Önce

BATMAN kozluk Devlet hastanesi den iş istiyorum madde durumum yok

Betül
Betül - 4 yıl Önce

6 aydır işsizim yardimci olun

Zaide  tanyeri
Zaide tanyeri - 4 yıl Önce

İş arıyorum temizlik yada hasta bakim da olabilir çünkü ise ihtiyacım var