Turkcell Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor

Turkcell ve Grup Şirketleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yüzlerce personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Turkcell Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor
Turkcell ve Grup Şirketleri her sene boş bulunan kadrolar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Alımlr hakkında Turkcell resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümü aracılığı ile bilgi verdiği gibi yine interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile de açık pozisyonları duyurmaktadır.

Turkcell ve Grup Şirketlerinin yeni yayımladığı açık pozisyonlara bakıldığında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yüzlerce personel alımı yapacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirilecek.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Turkcell ve Grup Şirketleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere alım yapacağı açık pozisyonları duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak?

Ege Bölge Satış Yöneticisi
ALMANCA BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Verimlilik Yönetimi Uzmanı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Raporlama Geliştirme Uzmanı
Dijital İletişim ve Sosyal Medya Uzmanı
İşe Alım Çağrı Merkezi Takım Üyesi
Database Admin
Sistem Mühendisi
Servis Destek Uzmanı
Edirne Lokasyonu Helpdesk Uzmanı
İş Zekası Ürün Yöneticisi
İş Güvenliği Uzmanı
Genel Başvuru
Süreç Yönetimi Uzmanı
Dış Ticaret Uzmanı

Yukarıda verilmiş olan kadrolar başta olmak üzere Turkcell ve Grup Şirketleri yüzün üzerinde farklı pozisyon için yüzlerce personel alımı gerçekleştirecek. Müracaat etmek isteyen adayların ilan detayların verilmiş olan niteliklere sahip olması gerekmekte olup başvurular için aşağıda ki linki takip ediniz.

https://goo.gl/OX4i3j

YORUM EKLE