Turkcell Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Turkcell ve Grup Şirketleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile başvuru detayları nedir?

Turkcell Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin operatör ve internet sektörünün öncü firmaları arasında yer alan ve her sene çok önemli yatırımlar yaparak müşteri potansiyelini artırmaya devam etmekte olan Turkcell büyüme oranını da geliştirmekte olup personel alımları da gerçekleştirmektedir.

Açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için kadroları belirlemekte olan Turkcell resmi internet sitesi ve kariyer siteleri aracılığı ile nitelikleri belirleyerek ilgili pozisyonları kamuoyuna duyurmakta ve personel alımı başvurularını kabul etmektedir. Yeni ilanlara göre çok sayıda personel alımı yapıldığı görülüyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Turkcell çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların en az lise mezunu olmak, diksiyonu düzgün olmak, çözüm odaklı olmak, müşteri memnuniyetine önem veriyor olmak gibi şartlara sahip olması gerekmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve detaylar nedir?

POZİSYONLAR ile BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Turkcell ve Grup Şirketleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki pozisyonlar nelerdir? Buna göre çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli çağrı merkezi müşteri temsilcisi, banka çağrı merkezi müşteri temsilcisi, satışın ev hali telesatış müşteri temsilcisi pozisyonları için personel alımı yapılmakta olup başvurularını gerçekleştirmek isteyen adayların https://goo.gl/R9Loy7 linkini kopyalaması tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırması ve müracaatlarını da buradan gerçekleştirmesi gerekmektedir.

TÜM İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE