Türk Traktör Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştiriyor!

Ülkemizin en önemli kurumlarından bir tanesi olan Türk Traktör açık pozisyonları için farklı bölgelere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki pozisyon detayları nedir.

Türk Traktör Çok Sayıda Personel Alımı Gerçekleştiriyor!

Ülkemizin en bilindik firmaları arasında olan, işçilerinin haklarını çok iyi veren ve maaşlarının olabildiğince yüksek tutmaya çalışan Türk Traktör yatırımlarına hızla devam ettiği gibi yine açık pozisyonları için aralıklarla personel alımları gerçekleştirmektedir.

Türk Traktör personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta ve başvuruların alınması için interaktif iş ilanları sitelerine gönderilmektedir. İnteraktif iş ilanları sitelerine gönderilen ilanlara bakıldığında yurt geneli Türk Traktör'ün çok sayıda personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Kuruluş: Türk Traktör
Açık Pozisyon Sayısı: 20'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALINACAK POZİSYONLAR

Türk Traktör kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 20'e yakın kadro için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki alım yapılacak pozisyonlar hangileridir?

Bölge Servis Sorumlusu- İş Makineleri
Prototip Sorumlusu
Ar-Ge Teşvikleri Sorumlusu
Finansal Kontrol Uzmanı
SAP Uzmanı
Bölge Servis Sorumlusu
Teknik Eğitim Uzmanı(İş Makineleri)
Ürün Teknik Uzmanı-Ekipman
Muhasebe Uzmanı
Servis Mühendisi (İş Makineleri)

Yukarıda Türk Traktör firmasının alım yapacağı kadroların bazıları verilmiştir. Peki başvurular nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR

Yukarıda Türk Traktör'ün pozisyonlar ile ilan bilgileri verilmiş olup adayların başvurularını gerçekleştirmesi için aşağıdaki linki takip etmesi ve başvurularını da aynı kanaldan gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/jbCE1g
TÜM İLANLARI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE