Türk Kızılayı Tecrübe Şartı Olmayan Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Kızılay Türkiye geneli personel alımı yapıyor. Bir çok unvanda yapılan alımlara başvurular nasıl yapılacak? Hangi illerde alım yapılacak? Kızılay personel alım şartları neler? İşte detaylar..

Türk Kızılayı Tecrübe Şartı Olmayan Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Kızılay personel alım ilanı yayımlandı. Türk Kızılayı dünyanın en önemli insani yardım kuruluşlarından bir tanesi konumunda. Türkiye'de ve Dünyada gerek sosyal hizmetleriyle gerek afet gibi durumlarda önemli hizmetlerde bulunan Kızılay personel alımı yapıyor. Kızılay'da görev yapmak ve bu kurumda kariyerine burada devam etmek isteyenler için adaylardan tecrübe şartı da bulunmuyor. Türk Kızılayına hangi unvanlarda personel alımı yapılacak?

KIZILAY'A ALIM YAPILACAK UNVANLAR

Tüm Türkiye genelinde bir çok unvanda yapılacak. Kızılay lımlarda  Doktor, Corporate Communication Specialist (CCS), Doktor / (Kardiyoloji Uzmanı) (KRD2018), Case Worker (CASE-WR), İdari İşler Personeli (Engelli), Tercüman (TRC2018), Program/ Project Assistant (PA), Koruma Programı (Asistanı), Yurtdışı Delegasyon Yetkilisi unvanlarında alım yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylardan Doktor başvuru için Uzman veya Pratisyen Tıp Fakültesi Mezunu olmaları, iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmaları, tam zamanlı çalışabilmeye ve takım çalışmasına yatkın olmaları, seyahat engeli olmayan, mecburi hizmetini tamamlamış, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları istenilmektedir. Diğer pozisyonlarda başvuru yapacak adayları ilan detayları incelebilirler.

KIZLAY HANGİ İLLERDE ALIM YAPACAK?

Kızılay alımlarında Doktor Unvanı için Denizli, Kastamonu, Muş illerine, Kardiyoloji alanında ihtisas yapmış olan doktorlar için ise Kayseri'de, İdari İşler personeli için Konya, Bursa, Hatay illerinde, Yurtdışı delegasyon yetkilisi alımında ise Bangladeş, Güney Sudan / Gazze'de Koruma programı için ise faaliyet gösteren tüm illerde alım yapılacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular Kızılay kariyer internet sitesi üzerinden yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki linke tarayıcıdan açmaları, başvuru süresinde internet üzerinden öz geçmiş oluşturarak başvuruların tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuru için : https://goo.gl/e5YHg6

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 14:26
YORUM EKLE