Türk Kızılayı Memur Alımı Yapıyor! (KPSS Şartı Yok)

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde görev yapmak üzere KPSS şartı olmadan memur alımı, personel alımı yapıyor. Peki alınan pozisyonlar ile detaylar nedir?

Türk Kızılayı Memur Alımı Yapıyor! (KPSS Şartı Yok)

Ülkemizin önemli sağlık kuruluşları arasında yer almakta olan Türk Kızılayı gönüllü kişilerden kan bağışı ve organ bağışları alarak bunları saklamakta ihtiyaç sahibi olan kişilere vermektedir. Buna göre Türkiye'nin tüm illerinde bağışlar toplamaya devam etmekte olan Türk Kızılayı açık olduğunu tespit ettiği kadrolar memur alımı gerçekleştirmektedir.

Türk Kızılayı memur ve personel alımı ilanları kurum tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna duyurulmak üzere resmi kariyer, iş ilanları bölümüne aktarmaktadır. İşn Olsa ekibi olarak Türk Kızılayı tarafından yayımlanan tüm ilanları bir araya getirdik. Peki Türk Kızılayı yeni memur alımı ilanında hangi pozisyonlar için atama yapacak?

ALINAN KADROLAR NELERDİR?

Türk Kızılayı memur alımı ilanlarına bakıldığında Kurumsal İletişim Uzmanı, Koruma Programı Personeli, Arapça Çevirmen, Vaka Çalışanı, İzleme ve Değerlendirme Görevlisi, Raporlama / Veri Uzmanı, Proje ve Program Asistanı, Satınalma Uzmanı, Mali İşler Uzmanı Grafik Tasarımcısı, Doktor, Psikolog, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadroları için memur alımı yapılmaktadır. Peki adaylardan aranmakta olan şartlar nedir, nasıl başvuru yapılır?

ŞARTLAR ve BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Türk Kızılayı her pozisyon için farklı şartlar arıyor ancak genel olarak diksiyonu düzgün olmak, güler yüzlü olmak, sıcakkanlı olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, sağlığı görev yapmaya engel olmamak, mesleki bilgiye sahip ve gerekli diplomalara sahip olmak şartları aranmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır? Adayların tarayıcılarının url bölümüne https://goo.gl/CDvn1Z linkini yapıştırması ve git butonuna basması gerekmektedir. Ardından adaylar uygun olduğu pozisyonlar için bu kanal üzerinden müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE