Türk Kızılayı KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor! İşte Başvuru Şartları

Türk Kızılayı KPSS şartı aranmaksızın çok sayıda personel alımları yapmaktadır. Yayımlanan ilanlar hakkında merak edilen başvuru şartları, son başvuru tarihleri gibi tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor! İşte Başvuru Şartları

Türk Kızılayı ülkemizde sağladığı önemli hizmetleri ve destekleriyle, hem yaralarımızı sarmaya devam ediyor, hem de ülkemizin yurt dışındaki adeta bir yardım eli gibi göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Çok sayıda insani hizmet dahilinde başarılı işlere imza atan Türk Kızılayı bünyesine, yayımlanan ilan şartlarını karşılayan personel alımları da gerçekleştiriliyor.

Türk Kızılayı personel alımlarında çok sayıda personel kadrosu yer aldığından, tüm ilanlarda aranan şartlar ve nitelikler farklılık gösterebilmektedir. Farklı eğitim düzeyleri ve mesleki yeterlilikler aracılığıyla gerçekleştirilen bu alımlara yönelik detaylara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Hangi pozisyonlara alım yapılıyor?

Gençlik Çalışanı

Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu

İdari İşler Personeli (Engelli)

Sosyal Hizmet Uzmanı

Sağlık Uzmanı

İnsan Kaynakları İş Ortağı

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı

Performans ve Yetenek Yönetimi Uzmanı

Kan Bağışçısı Kazanım Personeli

Çalışan Bağlılığı ve İç İletişim Uzmanı

Çalışan Eğitim ve Gelişim Müdürü

Organizasyonel Gelişim ve Ücret Yönetimi Uzmanı gibi çok sayıda kadroya personel alımları gerçekleştirilmektedir.

Türk Kızılayı personel alım ilanlarına başvurular nereden ve nasıl yapılır?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, Türk Kızılayı' nın iş ilanlarını yayınladığı resmi web adresi olan //basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresi üzerinden tüm ilanlara ve detaylarına rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Burada belirtilen tüm ilanlarda farklı nitelikler aranacağın ilan detaylarına dikkatlice göz atılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Hangi şehirlerde alım yapılıyor?

Yukarıda görüldüğü üzere çok sayıda personel kadrosu için alım söz konusu. Öyle ki bu alımlar Türkiye geneli olarak nitelendirebileceğimiz personel alımlarıdır. Çok sayıda şehir için personel alım süreci yürütülmeye başlamış durumdadır. İlgili adaylarımızın bağlantıyı takip ederek ilanlara ulaşmaları gerekmektedir. Türk Kızılayı tarafından yayımlanan tüm ilanları takip etmek ve önemli bilgilendirmelere ulaşmak için isinolsa.com sitemizi günlük ziyaret etmeyi ve mobil uygulamalarımıza göz atmayı unutmayınız...

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 00:15
YORUM EKLE