Türk Kızılayı KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan personel alımı yapıyor. İşte alınacak pozisyonlar ve başvuru detayları.

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
Türk Kızılayı, ülkemiz başta olmak üzere yardıma muhtaç pek çok ülkeye yardım etmekte ve insanların en büyük umut kapılarından bir tanesi olmaktadır. Kan, organ, gıda ve barınak gibi pek çok konuda yardım etmekte olan Türk Kızılayı boş bulunan pozisyonları tespit ederek bu kadrolara personel alımı yapmakta ve her hangi bir eksikliğin oluşmamasının önüne geçmektedir. Resmi internet sitesinde bulunan ilan sayfası aracılığı ile hangi pozisyonlara personel alımı yapıldığını ve başvuru yapmak isteyen adayların ne tür niteliklere sahip olması gerektiği konusunda bilgi vermektedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Türk Kızılayı resmi internet sitesinde ki ilan sayfası aracılığı ile personel alımı gerçekleştirdiğini kamuoyuna duyurmaktadır. Peki yayımlanan ilanlara göre Türk Kızılayı hangi pozisyonlar için personel alımı yapmaktadır? Söz konusu ilanlara göre Türk Kızılayı, Çocuk Programı Proje Asistanı, Koruma Programı Sorumlusu (Toplum Merkezi Sorumlusu), İlk Yardım Eğitimcisi, Estetisyen, Teknik Uzman (IT) pozisyonları başta olmak üzere çok sayıda pozisyon için personel alımı yapılacak. Adayların en az önlisans mezunu olması geremekte olup adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmamaktadır. Söz konusu pozisyonlar için aranan niteliklere sahip olan adaylar başvuru yapabilmektedir. Başvuru ve detaylar için aşağıda ki linki takip ediniz.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih Kaya
Salih Kaya - 5 yıl Önce

Arkadaşlar Kızılay sitesine girip üye oluyorsunuz sonra kariyer linkini tıklayarak ilgili pozisyona başvuru yapabilirsiniz

Dilber ada
Dilber ada - 5 yıl Önce

Ben orto okul mezunuyum her türlü sehirlere seyehat edebilirim yasım 33 tür ev hanımıyım

Meltem
Meltem - 5 yıl Önce

Nereden müracaatar oluyor. Haberin altındaki site açılmıyor.

nere nasıl basvur yapsacaz  dalgamı gecıyonuz
nere nasıl basvur yapsacaz dalgamı gecıyonuz - 5 yıl Önce

nere nasıl yapacaz acıklama

adem boylu
adem boylu - 5 yıl Önce

nere nasıl basvuru yapacac

Alper
Alper - 5 yıl Önce

başvuru hangi tarihler

İBRAHİM
İBRAHİM - 5 yıl Önce

YAW ARKADAŞIM BU KADAR VURDUM DUYMAZ OLAMAYIN..
HANGİ KURUM NE KADAR NE ZAMAN MEMUR ALACAK BAŞVURULAR NEREDEN NASIL YAPILICAK..

sevgi
sevgi - 5 yıl Önce

Yaşım 37 cocuk gelişimi mezunu yum istenilen yere giderim