Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlarda görevlendirilecek memur ve personel alımı yapıyor peki detaylar nedir?

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli kamu kurum ve kuruluşları arasında yer almakta olan Türk Kızılayı Türkiye'nin dört bir yanında organ ve kan bağışlarını kabul etmekte almış olduğu bu bağışları ihtiyaç sahiplerine, hastanelere ulaştırmakta ve acil durumlarda kazazedelere götürmektedir.

Türkiye'nin dört bir yanında sağlık bölümü okuyan öğrencileri ile görevlerini sürdüren Türk Kızılayı yine açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için personel ve memur alımı gerçekleştirmektedir. İlanlarını resmi internet sitesi üzerinden yayımlayan Türk Kızılayı yeni ilanlar yayımladı. Peki detaylar nedir ve hangi pozisyonlara alımlar yapılacak?

ALINACAK POZİSYONLAR NEDİR?

Türk Kızılayı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki alınacak pozisyonlar nedir? Buna göre Doktor, Raporlama / Veri Uzmanı, Program / Proje Asistanı, Vaka Çalışanı, İK İşe Alım Görevlisi, Tercüman - ARAPÇA, İzleme ve Değerlendirme Görevlisi, Çağrı Merkezi Operatörü, Lojistik Sorumlusu, Psikolog ve Sağlık Uzmanı kadrosu için memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türk Kızılayı yukarıdaki kadrolar için atamalarını gerçekleştirmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre adayların öncelikle tarayıcılarının url bölümüne https://goo.gl/CDvn1Z linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Bu link aracılığı ile tüm kadroları görüntüleyebilecek olan adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail ÖZAYDİN
Ismail ÖZAYDİN - 4 yıl Önce

2016 sağlık lisesi mezunu çalışma istiyorum saygılar