Türk Kızılayı KPSS Şartsız Mayıs Ayı Personel Alımı İlanları Yayımlandı!

Türk Kızılayı Mayıs ayı içerisinde personel alımı sürecine devam ediyor. Birden fazla boş kadrosu ile KPSS şartı aramaksızın personel alımı yapılmaktadır.

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Mayıs Ayı Personel Alımı İlanları Yayımlandı!

Birçok pozisyonda KPSS şartı aranmaksızın personel alımı yapılacağı Türk Kızılay’ının resmi internet sitesi üzerinden duyurulmaya devam ediyor. Başvurular resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Başvurular ve ilanlar ile ilgili detayları haberimizde sunuyoruz.

Kızılay personel alımı

Bir önceki aylarda Doktor, Gençlik Çalışanı, Doğrulama ve Gözlem Asistanı, Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı, Çağrı merkezi Operatörü ve Corporate Communication Specialist (Kurumsal İletişim Operatörü) pozisyon alımları için ilana çıkan Türk Kızılay’ı bu ayda da Raporlama Uzmanı ve Program ve Proje Uzmanı arıyor.

Raporlama Uzmanı ve Program Proje Uzmanı alımları Ankara, İstanbul, Kilis, Gaziantep, Mardin, Şanlıurfa, Hatay illerini; Çağrı Merkezi operatörü, Doktor ve Gençlik Çalışanı alımları Gaziantep ve tüm Türkiye genelini kapsıyorken Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı ve Doğrulama ve Gözlem Asistanı Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep illerini kapsıyor.

İlanlar ile ilgili detaylar, istenilen genel nitelikler, işlerin tanımları ve açık pozisyonlar Türkiye haritası üzerinde ayrıntılı bir şekilde kurumsal internet sitesinde Türk Kızılay’ı İş İlanları bölümünde yer alıyor.

Başvuru nereden yapılacak?

Türk Kızılay personeli olmak isteyenler için başvurular adayların resmi web sayfasına girerek öncelikle özgeçmiş oluşturmaları gerekiyor. Oluşturulan özgeçmiş ile kendilerine uygun gördükleri ilanda şartları taşımaları halinde başvurularını yapmaları ve kendilerine geri dönüş yapılmasını beklemeleri gerekiyor. Başvurular Türk Kızılay Kurumsal İnternet Kariyer (Sayfası www.kizilaykariyer.com üzerinden gerçekleştirilecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükrü Devecioğlu
Şükrü Devecioğlu - 3 yıl Önce

Çalışmıyorum işim.yok