Türk Kızılayı En Az 3 Bin TL Maaş İle 6 Yeni Personel Alım İlanı Yayımladı! 20 Kasım

Türk Kızılayı yeni personel alımı ilanları yayımlamaya devam ediyor. 20 Kasım 2019 tarihli 6 farklı kadro ile yüksek maaşlı yeni personeller alacak.

Türk Kızılayı En Az 3 Bin TL Maaş İle 6 Yeni Personel Alım İlanı Yayımladı! 20 Kasım

Türk Kızılayı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda yeni ilan yayımladı. 20 kasım 2019 tarihi ile gelmiş olan yeni personel alımı ilanlarına göre Lisans mezunu adaylar alınacak. Dün Lise mezunu kapsamında yayımlanan ilanların ardından Bugün Lisans mezunları için personel alım ilanı geldi. Ayrıca adaylardan Pozisyonlara göre KPSS Şartı talep edilmiyor.

YAYIMLANAN YENİ İLANLAR:

Kızılay 20 Kasım 2019 tarihi itibari ile yeni personel alımı yapacağını ilan etti. 6 Farklı kadro ile alım yapılacak olup 12 farklı şehir için personel alımı yapılacak. İşte 20 Kasım 2019 tarihi ile gelmiş olan ilanlar şöyledir;

  • Koruma Programı Proje Sorumlusu Ankara,Kayseri, Kahramanmaraş,Mardin,Hatay, Kilis,
  • Sağlık Uzmanı (SU - 2019/10) - Gaziantep
  • Finans Asistanı (TMRSH20)
  • Normal Dönem Psikososyal Hizmetler Birim Yöneticisi (PSHBY 2019) - Ankara
  • İlk Yardım Eğitimcisi (İYE2019 - Ankara
  • Ruh Sağlığı Hemşiresi (TMRSH19) - Adana,Kahramanmaraş,Kayseri

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Kızılay yayımladığıi ilanlara göre yukarıdaki pozisyonlarda ve şehirlerde personel alımı yapaak. bu kapsamda adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Tercihen Arapça ve ingilizce dilini bilmek, En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, Alım yapılacak pozisyon için sertifikaya sahip olmak, yerdun heryerinde çalışmasına ve seyehat etmesine engel durumu olmamak, Ekip çalışmasına yatkın olmak gibi nitelikler aranacak.

EN AZ 3000 TL MAAŞ:

Türk Kızılayı yayımladığı ilanlara göre lisans mezunu adaylar arasında alım yapılacak olup pozisyonlara bakıldığında en az 3000 TL ile 3500 TL den başlayan maaşları görebiliyoruz.

BAŞVURULAR:

Kızılay personel alımı başvuruları İnternet ortamında yapılmaktadır. Adaylar başvurularını Kızılay kariyer sitesi üzerinden yapabilirler. Yukarıdaki pozisyonlara başvurular 20 kasım 2019 tarihi itibari ile başladı. Bu yönde başvuruların hemen yapılması gereklidir. Son başvuru tarihi olarak tarih vermeyen Kızılay yeterli başvuru aldığında ilanı sistemden kaldıracaktır.

Başvuru Adresi : https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

YORUM EKLE