Türk Kızılayı Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı yayımlamış olduğu açık pozisyonlar için kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor.

Türk Kızılayı Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor
Ülkemizde sağlık kurumları arasında en önemlilerinden olan Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Alım ilanları Türk Kızılayı tarafından duyurulmakta olup Türk Kızılayı'nın sahibi olduğu kariyer sayfası aracılığı ile duyurulmaktadır.

Türk Kızılayı'nın kariyer sayfası aracılığı ile yayımladığı açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapılmaktadır. Peki Türk Kızılayı hangi açık pozisyonlar için personel alımı yapıyor? Adaylar hangi pozisyonlara müracaat edebilir?

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN PERSONEL ALINACAK

Türk Kızılayı yayımlamış olduğu açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Finansal Raporlama Uzmanı 
Doktor / Tıp Merkezleri (İç Hastalıkları) (İç Hastalıkları)
İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı 
Doktor / Tıp Merkezleri (Göz Doktoru) 
Organizasyonel Gelişim Uzmanı 
Program/Proje Asistanı 
First Aid Trainer (FirstAid) 
Çocuk ve Gençlik Program Sorumlusu (Toplum Merkezi Sorumlusu) 
Operatör 
Koruma Programı Sorumlusu (Toplum Merkezi Sorumlusu)

Yukarıda yer alan pozisyonlar içni personel alımları yapılmaktadır. Peki Türk Kızılay'ına personel alımı için müracaat etmek isteyen adaylar nasıl başvuru yapabilir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Türk Kızılayı yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Peki nasıl müracaat edilir? Aday aşağıda yer alan linki takip ederek gerekli linkleri inceleyebilir ve niteliklerine uyum sağladıkları kadrolar için aynı kanal üzerinden başvurularını yapabilir.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 19:11
YORUM EKLE