Türk Hava Yolları Memur Alımı İlanı Yayımlandı! Detayları Nedir?

Türk Hava Yolları resmi internet sitesi aracılığı ile çok sayıda pozisyon için memur alımı ilanı yayımladı. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılıyor ve detaylar nedir.

Türk Hava Yolları Memur Alımı İlanı Yayımlandı! Detayları Nedir?

Hava yolu taşımacılığı konusunda Türkiye başta olmak üzere dünyanın çok sayıda ülkesinde lider konumda olan ve giderek büyüme oranını artıran Türk Hava Yolları açık pozisyonları için sıklıkla memur ve personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları açık pozisyonları için personel alımı ilanları hazırlamakta ve ilgili ilanları kamuoyuna resmi internet sitesi aracılığı ile duyurmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara göre Türk Hava Yollarının çok sayıda poizsyonl için personel alımı yapacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak ve detaylar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapacak Kuruluş: Türk Hava Yolları
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
Farklı Pozisyon Sayısı: 4

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Türk Hava Yolları çok sayıda farklı pozisyon için personel alımı yapacak. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

Kabin Memuru
2. Pilot
Kaptan Pilot Adayı
Simülatör Eğitim Öğretmeni

Yukarıda verilmiş olan pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır. Peki adaylar başvurular nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR

Türk Hava Yolları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yukarıda ki pozisyonlara çok sayıda memur alımı yapacaktır. Buna göre adayların müracaatlarını aşağıdaki link aracılığı ile gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu link aracılığı ile adaylar tüm pozisyonlar için aranmakta olan nitelikler hakkında bilgi sahibi de olabilir.

https://p.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/#tcm92-18943
TÜM İLANLARI BU LİNKTEN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE