Türk Hava Kurumu Personel Alımı Yapacak

Türk Hava Kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapacak. İşte başvuru şartları ve pozisyonlar.

Türk Hava Kurumu Personel Alımı Yapacak
Türk Hava Kurumu her sene boş bulunan pozisyonlar için sürekli olarak personel alım ilanları yayımlamakta ve alınan başvurulara göre istihdam yaratmaktadır. Genel olarak interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile açık pozisyonları duyurmakta olan Türk Hava Kurumu yeni yayımladığı açık pozisyonlar için başvuruları kabul etmeye başladı. Gelen tüm başvurular değerlendirilmekte olup uygun görülmekte olan kişiler işe alınmaktadır. Peki Türk Hava Kurumu yayımladığı personel alım ilanı ile hangi pozisyonların boş olduğunu duyurdu ve hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Türk Hava Kurumu interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımladığı açık pozisyonlar için personel alımı yapılacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için toplam kaç personel alınacak ve başvuru detayları nedir?

Helikopter Pilotu
Sigorta Satış Temsilcisi
Uçuş Öğretmeni
İnsan Kaynakları Müdürü

Yukarıda belirtilmiş olan 4 farklı pozisyon için Türk Hava Kurumu personel alımı yapacak. Başvuru süreler kadrolara göre değişmekte olup genel olarak adayların en geç 29 Ocak 2017 - 31 Ocak 2017 tarihlerine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Gelen tüm başvurular Türk Hava Kurumu tarafından incelenmekte ve uygun görülen adaylara bilgi verilmektedir. Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik sıkıntısının bulunmaması gerekmekte olup tüm adayların seyahat probleminin de olmaması gerekiyor. Başvurular için aşağıda ki linki takip ediniz.

//www.yenibiris.com/turk-hava-kurumu-is-ilanlari?firma=52347

YORUM EKLE