Türk Hava Kurumu Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Hava Kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Peki alıma ilişkin detaylar nedir?

Türk Hava Kurumu Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizde havacılık sanayisini geliştirmek, ve turistik havacılığın ilerlemesi için 1925 yılında kurulan uzun süredir hizmetlerine aktif olarak Türkiye'nin farklı bölgelerinde devam etmekte olan Türk Hava Kurumu açık pozisyonları içinde personel alımları yayımlamaktadır.

Türk Hava Kurumu personel alımı ilanları kurum tarafından hazırlanarak ilan edilmesi için interaktif iş ilanları sitelerine gönderilmektedir. Yeni yayımlanan ve yayımlanmış olan pozisyonlara bakıldığında Türk Hava Kurumunun farklı pozisyonlar dahilinde personel alımı yapacağı görülmektedir. Peki detaylar nedir, hangi pozisyonlara alımlar yapılacak.

İLAN BİLGİSİ NEDİR?

Alım Yapacak Kurum: Türk Hava Kurumu
Alınacak Personel Sayısı: Belirtilmemiş
Farklı Pozisyon Sayısı: 3
En Az Mezuniyet: Ön lisans

ALINACAK POZİSYONLAR NEDİR?

Yukarıda Türk Hava Kurumunun memur ve personel alımı yapacağı ilana ilişkin detaylar verilmiştir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımları yapılacak.

Uçak / Helikopter Teknisyen Yardımcısı
Planlama Uzmanı
İdari İşler Personeli

Yukarıda alım yapılacak pozisyonlar verilmiştir. Peki başvurular nasıl yapılır?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türk Hava Kurumunun ilanına ilişkin tüm detaylar yukarıda verilmiştir. Peki başvurular nasıl yapılır? Adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve bu link aracılığı ile pozisyonları görüntülediği gibi yine nitelikleri öğrenerek uyum sağladığı pozisyonlar için başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/f3HZJZ
TÜM İLANLARI BURADAN TAKİP EDİNİZ

YORUM EKLE