Türk Hava Kurumu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Türk Hava Kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan çok sayıda personel alımı yapıyor.

Türk Hava Kurumu Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor
Türk Hava Kurumu boş kadroların doldurulması için personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu alımlar hakkında resmi internet sitesi aracılığı ile bilgi vermekte olan Türk Hava Kurumu yine interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile boş kadroları duyurmakta ve bu kadrolara belirtmiş olduğu kanal üzerinden müracaatları almaktadır.

Türk Hava Kurumunun interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımladığı açık pozisyonlara bakıldığında çok sayıda personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki Türk Hava Kurumu hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak.

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alımı Yapılacak

Türk Hava Kurumu interaktif iş ilanlar siteleri aracılığı ile ilan ettiği boş kadrolar için personel alımları gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlar için Türk Hava Kurumu personel alımı yapıyor.

Mühendis - Son Başvuru 11 Mart 2017
Yazılım Geliştirme Uzmanı - Son Başvuru 11 Mart 2017
Helikopter Pilotu - Son Başvuru 31 Mat 2017

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Türk Hava Kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştirmektedir. Adayların müracaat edebilmek için ilanlarda belirtilmiş olan niteliklere sahip olması gerekmektedir. Müracaat etmek isteyen adaylar yine yukarıda pozisyonların yanlarında verilmiş olan son başvuru tarihlerine kadar aşağıda ki site aracılığı ile müracaat edebilir.

Başvuru Adresi: https://goo.gl/f3HZJZ

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2017, 16:45
YORUM EKLE